Przyjaciele Friends

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1177
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Matthew Perry pracuje nad autobiografią. Pokazał okładkę i zdradził tytuł książki!

W październiku 2021 roku Matthew Perry potwierdził, że pracuje nad autobiografią. Teraz wyjawił kolejne szczegóły. Książka będzie nosić tytuł "Friends, Lovers and the Big Terrible Thing" ("Przyjaciele, kochankowie i wielka straszna rzecz") i trafi do sprzedaży 1 listopada. Aktor zaprezentował też okładkę autobiografii.

Matthew Perry: Wzloty były wysokie, a upadki niskie

"Tyle o mnie napisano. Pomyślałem, że nadszedł czas, aby w końcu ludzie usłyszeli coś ode mnie. Wzloty były wysokie, a upadki niskie. Ale przeżyłem, aby opowiedzieć tę historię, chociaż czasami wydawało mi się, że tego nie zrobię. I to wszystko jest tutaj" - napisał Matthew Perry na Instagramie pod zdjęciem okładki swojej autobiografii.

Okładki z jego portretem, wykonanym w okresie minionej świetności Perry’ego. Na zdjęciu widnieje też data premiery książki - 1 listopada 2022 roku. Za publikacją stoi wydawnictwo Macmillan.

Reklama

"Wszyscy potrzebujemy humoru, katharsis i czegoś, w czym się będziemy zgadzać. Tego właśnie dostarcza historia Matthew, opowiedziana jego własnym, niepowtarzalnym głosem. Książka ta kryje ogromny potencjał jednoczenia ludzi, co jest szczególnie ważne i potrzebne w tych trudnych czasach pandemii i związanej z nią izolacji" - powiedziała serwisowi Deadline, Megan Lynch, redaktorka książki, tuż po tym, jak w październiku pojawiła się pierwsza informacja o pracach nad autobiografią Perry’ego.

Perry zapisał się w historii popkultury dzięki roli Chandlera w serialu "Przyjaciele". Wystąpił we wszystkich 10 sezonach tej produkcji, w latach 1994-2004. W ubiegłym roku pojawił się też w odcinku specjalnym "Przyjaciół", zrealizowanym przez HBO.

Widzów zaniepokoiło to, że w tym widowisku Perry miał spowolnioną mowę i ograniczoną mimikę twarzy. Pojawiły się spekulacje, że mógł przejść udar. Nie jest tajemnicą, że aktor latami zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i leków przeciwbólowych. Być może to nałogi są właśnie tą "wielką straszną rzeczą", o której wspomina w tytule autobiografii.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Matthew Perry | Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy