Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 854
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Przyjaciele": Jennifer Aniston pierwszy casting przegrała z ... Polką

Gwiazda "Przyjaciół" udzieliła wywiadu przez internet. Zamknięta w domu od trzech tygodni aktora, zdradziła kilka tajemnic, o których mało kto wiedział. Przyznała, że z powodu fobii dobrze znosi kwarantannę oraz że jeden z pierwszych castingów przegrała z... Polką.

Z powodu epidemii CONVID-19 wiele popularnych programów zniknęło z anteny. Wśród nich są produkcje polskie i zagraniczne. Wybawieniem dla gwiazd show-biznesu jest internet. Prowadzący wieczornych programów rozrywkowych przenieśli się do sieci. Jennifer Aniston była gościem "Jimmy Kimmel Live!".

Reklama

Aktorka przestrzega zaleceń i od trzech tygodni nie opuściła swojego domu. Kwarantannę znosi dobrze. "Okoliczności są koszmarne, ale dla mnie nie było to jakimś szczególnym wyzwaniem. Od urodzenia cierpię na agorafobię" - przyznała serialowa Rachel.

Aniston nie marnuje czasu w zamknięciu. Postanowiła wykorzystać przymusowe wolne chwile na domowe porządki. Podczas sprzątania odkryła stare nagranie do castingu, które skłoniło ją do wspomnień. 51-lata opowiedziała o swoich początkach w show-biznesie. Aniston aktorstwo ma we krwi. Jest córką aktorskiej pary Johna Anistona i Nancy Dow. Jej ojciec wystąpił w m.in. w serialu "Dni naszego życia". Fani "Przyjaciół" doskonale znają ten serial, w końcu grał w nim serialowy Joe. Jako nastolatka ubiegała się o rolę w serialu "Search For Tomorrow". Zrobiła to wbrew woli ojca, który grał w nim jednego z bohaterów. Aniston miała wtedy 13 lat i był to jej pierwszy casting. Była przekonana, że uda jej się wygrać. "Niestety, nie udało mi się zdobyć tej roli" - wyznała aktorka.

Rola powędrowała do Jane Krakowski, która zdobyła popularność dzięki roli dzięki roli Elaine Vassal w amerykańskim serialu "Ally McBeal". Rodzina aktorki od strony ojca pochodzi z Krakowa. Dziadkowie i ojciec mówią płynnie po polsku. Jej prawdziwe nazwisko Krajkowski. Gdy rozpoczęła karierę aktorską, usunęła "j" z nazwiska. Zdecydowała się na to, ponieważ wiele osób miała problem z jego poprawną wymową - usilnie starali się je wymawiać z "j", choć w rzeczywistości było nieme.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje