Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Przyjaciele”: Jak zmieniła się Courteney Cox?

W tym roku minęło 25 lat od premiery kultowych „Przyjaciół”. Piątka głównych aktorów z dnia na dzień zyskała międzynarodową sławę. Dzisiaj większość z nich dalej utrzymuje się w show-biznesie, ale mają za wiele nieciekawych doświadczeń. Serialowa Monika Geller doskonale poznała blaski i cienie popularności.

Zanim trafiła na plan "Przyjaciół" Cox miała już za sobą pierwsze doświadczenia w show-biznesie. Została zauważona dzięki roli w teledysku Bruce’a Springsteena. Chociaż pojawiła się tylko przez 30 sekund, wystąpienie to wywindowało jej karierę. Fani na całym świecie pokochali ją za rolę wymagającej, ale sympatycznej i ciepłej Moniki Geller.

Reklama

Cox do dzisiaj utrzymuje bliskie relacje z serialowymi przyjaciółmi. Nadal przyjaźni się z Matthew Perry i wspiera go w ciężkich chwilach. Aktor wystąpił nawet w serialu Cox "Cougar Town: Miasto kocic". 

Amerykańskie media niedawno obiegła wiadomość, która zelektryzowała fanów "Przyjaciół". 

Okazuje się, że nie tylko widzowie marzyli, by uczucie łączące Monikę i Chandlera przeniosło się poza plan. Aktor miał zakochać się w Cox podczas kręcenia produkcji. "Matthew zawsze był w niej zakochany. Nigdy do końca się z niej nie wyleczył" - powiedział "US Weekly" tajemniczy informator.

Pod koniec października pojawiła się inna plotka. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z Davidem Beckhamem. Uśmiechnięta para pozowała w... wannie! Tabloidy od razu zaczęły rozpisywać się o nowym romansie. Nie przeszkadzało im, że nie byli w tej wannie sami. Towarzyszyli im aktorzy z serialu "Współczesna rodzina". Prawdopodobnie wystąpią razem w najnowszym sezonie serialu. 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje