Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 854
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Gwiazdor serialu szuka dziewczyny przez aplikację randkową

Matthew Perry, aktor znany przede wszystkim z roli Chandlera w kultowym serialu "Przyjaciele", w kwietniu rozstał się ze swoją dziewczyną. Teraz szuka nowej, a pomóc ma mu w tym konto w popularnej aplikacji randkowej.

50-letni gwiazdor "Przyjaciół" nie tylko znów jest do wzięcia, ale też bardzo stara się znaleźć nową miłość. Jak donosi magazyn "Us Weekly", Perry ponownie założył sobie konto w aplikacji randkowej Raya i prowadzi tam ożywioną korespondencję z kilkoma kobietami.

Reklama

Aktor już wcześniej korzystał z tej aplikacji, ale usunął konto, kiedy zaczął spotykać się z 28-letnią agentką gwiazd i producentką, Molly Hurwitz. Para w grudniu 2019 roku została przyłapana na romantycznej randce, a w styczniu oboje oficjalnie potwierdzili, że spotykają się od ponad roku.

"Już drugi raz jest moją walentynką, ale po raz pierwszy jako instagramowy influencer" - napisała Hurwitz w poście na Instagramie 14 lutego 2020 roku.

Przyjaciele Perry’ego pokładali w jego związku z Molly duże nadzieje. Aktor zmagał się ostatnio z wieloma nałogami, a nowa dziewczyna miała mieć na niego dobry wpływ.

Informator, na którego powołuje się "Us Weekly", powiedział w lutym: "Bliscy Matthew chcą, żeby już się ustatkował. Zwłaszcza Courtney Cox liczy na to, że jego relacja z Molly przetrwa próbę czasu". Tak się jednak nie stało, Perry i Hurwitz rozstali się pod koniec kwietnia.

Matthew Perry nigdy nie założył rodziny. Jeszcze w czasach "Przyjaciół" spotykał się z Yasmine Bleeth ("Słoneczny patrol"), przypisywano mu przelotne znajomości z Heather Graham, Julią Roberts i Meg Ryan. Jego najdłuższym związkiem była sześcioletnia relacja z Lizzy Caplan ("Wredne dziewczyny", "Wieczór panieński", "Masters of Sex"), którą para bardzo skutecznie chroniła przed mediami. Rozstali się w 2012 roku.

Perry jest użytkownikiem Instagrama zaledwie od kilku tygodni. 19 kwietnia napisał na nim: "Dlaczego dzisiejszy dzień jest taki trudny?", co wiele osób uznało za potwierdzenie, że aktor rozstał się z Hurwitz.

Ale już kilka dni później gwiazdor zamieścił zdjęcie z przyjaciółką, pod którym dodał: "Mamy kominek, mamy ocean, nie mamy co robić". Ten post i jego aktywność w aplikacji randkowej wskazuje na to, że Perry nie zamierza dłużej rozpamiętywać rozstania ani być długo singlem. (PAP Life)

kag/ gra/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama