Przyjaciele Friends

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1177
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Courteney Cox publikuje zdjęcie z sypialni!

57-letnia gwiazda serialu "Przyjaciele" od ośmiu lat spotyka się z 45-letnim muzykiem, Johnnym McDaidem. Aby uczcić tę rocznicę opublikowała na swoim profilu instagramowym dwa zdjęcia. Jedno z 2013 roku, kiedy to spotkali się pierwszy raz i drugie z dziś, z sypialni. Wśród komentarzy pojawiających się pod postem nie brakuje gratulacji ani słów uznania dla urody aktorki.

Courteney Cox i Johnny McDaid: Związek

Jak informuje serwis "DailyMail", największy udział w poznaniu się aktorki i muzyka z zespołu "Snow Patrol", miał Ed Sheeran. Piosenkarz z Anglii, który jest jednym z bliższych znajomych Cox. I to on przyszedł do jej domu w towarzystwie swojego znajomego z branży muzycznej. I - jak potem niedyskretnie wyznał podczas jednego z wywiadów - Johnny McDaid już z nim tego dnia z domu aktorki nie wyszedł. Sześć miesięcy później para się zaręczyła. Sielanka? Niekoniecznie. Ślub zaplanowany na 2015 rok został odwołany.

Byli rozdzieleni na dziewięć miesięcy

Emocjonalny impas nie trwał zbyt długo. Od kwietnia 2016 roku, kiedy to zakochani spotkali się w Londynie, znów są niemal nierozłączni. Niemal, bo przez pandemię zostali rozdzieleni na ponad dziewięć miesięcy. I była to jak dotąd ich najdłuższa rozłąka.

Reklama

Courteney wychowuje córkę Coco (17) ze swoim byłym mężem Davidem Arquette (50), którego poślubiła w 1999 i rozwiodła się w 2013. Tymczasem Johnny nigdy nie był żonaty i nie ma dzieci.

Zobacz więcej:

Andrzej Chyra ostro o PiS i aktorach!

Nowości Netflix 2021: Zapowiedzi serialowe [daty, zwiastuny, zdjęcia]

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Courteney Cox | Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy