Reklama

​Po 23 latach przypomniano wywiad z Jennifer Aniston. Wybuchł skandal!

Emerytowany gwiazdor telewizji, David Letterman ma ostatnio czarną passę. Po raz kolejny sięgnięto do archiwum jego wywiadów i znaleziono następny przykład tego, jak nieprzyzwoicie potrafił się zachowywać w stosunku do kobiet, z którymi rozmawiał przed kamerami. Tym razem drugie życie zyskał urywek jego wywiadu z Jennifer Aniston. W jego trakcie prowadzący ssał jej włosy...

Najpierw kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawił się wywiad, którego Lindsay Lohan udzieliła Davidowi Lettermanowi w jego telewizyjnym programie "Late Show" w 2013 r. Internautów oburzyło to, w jak niegrzeczny i nieustępliwy sposób showman wypytywał aktorkę o odwyk od narkotyków, który wtedy przechodziła.

Teraz wybuchła kolejna bomba. Po raz kolejny światło dzienne ujrzał odcinek jego programu z udziałem Jennifer Aniston. Nagranie pochodzi z 1998 r. Aktorka od czterech lat występowała w "Przyjaciołach" i była wówczas u szczytu sławy. Co szokuje w tej audycji? W pewnym momencie podczas rozmowy prowadzący podjeżdża na fotelu do Aniston, przybliża swoją głowę do jej szyi i ni stąd, ni zowąd chwyta ustami pasmo jej włosów.

Reklama

"Co robisz?" - reaguje Aniston, krzycząc i śmiejąc się jednocześnie. Gdy Letterman ssał jej kosmyk, Jennifer próbuje robić unik głową. Kiedy komik wraca do swojego biurka, podaje zakłopotanej aktorce chusteczkę, by mogła wytrzeć swoje pukle. Ani Letterman, ani Aniston, jak na razie, nie skomentowali tego, co przedstawia nagranie. Za to internauci nie pozostawiają suchej nitki na dziś 73-letnim showmanie. Uważają, że jego zachowanie było żenujące i odrażające.

Od 1982 do 2015 roku Letterman był gospodarzem nocnych talk-show w telewizji CBS - najpierw prowadził "Late Night", a później "Late Show". Obecnie współpracuje z Netfliksem, tworząc program "Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać".


ag/ moc/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje