Przyjaciele Friends
Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 1407
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ojczym Matthew Perry'ego z apelem w sieci. Mija miesiąc od śmierci aktora

28 listopada 2023 roku minął miesiąc od niespodziewanej śmierci Matthew Perry'ego. Keith Morrison, ojczym gwiazdora "Przyjaciół", zamieścił w mediach społecznościowych wymowny wpis.

"Nie jest to rzecz, którą zwykle robię [...]. W tym roku jest inaczej. Jutro jest Giving Tuesday. Róbcie, co możecie, [Matthew] byłby wdzięczny" - napisał Morrison na portalu X (kiedyś Twitter). We wpisie załączył odnośnik do Fundacji Matthew Perry'ego.

Utworzono ją 3 listopada 2023 roku. Jej celem jest niesienie pomocy osobom zmagającym się z uzależnieniem. 

"Giving Tuesday", o którym wspomina Morrison, to wtorek po Black Friday i Cyber Monday. W tym dniu zachęca się do dzielenia się pomocą z potrzebującymi. 

Reklama

Matthew Perry nie żyje. Miał 54 lata

Śmierć Matthew Perry'ego wstrząsnęła amerykańskim show-biznesem i milionami fanów "Przyjaciół". Serialowy Chandler Bing zmarł 28 października w wieku 54 lat. Aktor został znaleziony martwy w jacuzzi na terenie swojej posiadłości w Los Angeles. 

W akcie zgonu Perry'ego wskazano, że przyczyna jego śmierci pozostaje "niejednoznaczna", a określenie jej "odroczone". Zagraniczne media spekulują, iż zmarł on w wyniku przypadkowego utonięcia, do którego miało doprowadzić nagłe zatrzymanie akcji serca. Aktor w przeszłości doświadczał bowiem problemów kardiologicznych.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Matthew Perry | Przyjaciele
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy