Przyjaciele Friends
Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 1412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Matthew Perry nie żyje. Pożegnał go premier Kanady. Byli przyjaciółmi ze szkoły

Wiadomość o śmierci Matthew Perry'ego wstrząsnęła światem w niedzielny poranek. Zmarłego aktora pożegnało w mediach społecznościowych wiele znanych osób. Jedną z nich był premier Kanady Justin Trudeau, który z gwiazdorem "Przyjaciół" chodził razem do szkoły podstawowej.

Jak donoszą zagraniczne media, Matthew Perry'ego znaleziono nieprzytomnego w jego domu w Los Angeles w wannie z hydromasażem. Służbom medycznym, które przybyły na miejsce, nie udało się uratować aktora.

Na miejscu zdarzenia nie znaleziono narkotyków. Nie było też śladów przestępstwa. Detektywi z wydziału policji Los Angeles zajmujący się zabójstwami i napadami prowadzą śledztwo mające wyjaśnić dokładne przyczyny śmierci gwiazdora.

Matthew Perry i Justin Trudeau: Koledzy ze szkolnej ławki

Na wieść o odejściu Perry'ego wiele osób, które spotkało go na swojej artystycznej drodze, umieściło w mediach społecznościowych wzruszające wpisy. Jedną z nich był premier Kanady Justin Trudeau. Polityk i aktor chodzili razem do szkoły podstawowej w Ottawie.

Reklama

"Odejście Matthew Perry'ego jest szokujące i smutne. Nigdy nie zapomnę szkolnych gier, w które graliśmy, i wiem, że ludzie na całym świecie nigdy nie zapomną radości, jaką im dał. Dzięki za całą zabawę, Matthew. Byłeś kochany i będzie nam ciebie brakowało" - napisał na portalu X Justin Trudeau.

Portal People przypomniał, że ten ostatni chodził razem z gwiazdorem "Przyjaciół" do szkoły podstawowej Rockcliffe Park Elementary w Ottawie. Znali się zresztą od dziecka, gdyż matka Matthew Perry'ego - Suzanne Morrison była sekretarzem prasowym ojca Trudeau, byłego premiera Kanady Pierre'a Trudeau.

O wspólnych młodzieńczych latach z Trudeau Perry opowiadał podczas wywiadu w programie "Jimmy Kimmel Live" w 2017 roku. Aktor zdradził wówczas, że razem z kolegą pobili w piątej klasie małego Justina. "Myślę, że odegrałem raczej kluczową rolę w tym, że wspiął się na wyżyny, zostając premierem" - śmiał się Perry.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele | Matthew Perry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy