Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Matthew Perry: Burzliwe życie miłosne skandalisty. Nigdy się nie ustatkował

Matthew Perry przez całe życie zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i leków. Okazuje się, że skandalista ma za sobą wiele relacji z najpiękniejszymi aktorkami Hollywood. W większości przypadków sielanka nie trwała długo - najdłuższy związek aktora trwał 6 lat.

Matthew Perry: O krok od śmierci

Pod koniec października 2021 r. Matthew Perry zdradził, że za rok na rynku wydawniczym zadebiutuje jego autobiografia. Słowa dotrzymał. "Cześć, mam na imię Matthew, chociaż być może znacie mnie pod innym imieniem. Przyjaciele mówią na mnie Matty. Powinienem już nie żyć" - tak zaczynają się wspomnienia Perry’ego pt. "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz". 

Aktor powiedział serwisowi "People", że był we wczesnych stadiach alkoholizmu, kiedy zaczęli kręcić "Przyjaciół". Ten problem nasilał się w następnych latach, do tego stopnia, że cztery lata temu miał poważne problemy zdrowotne od używania opioidów. Perry był w śpiączce przez dwa tygodnie, hospitalizowany przez następne pięć i nosił worek kolostomijny przez dziewięć miesięcy.

Reklama

O wieloletnim uzależnieniu od alkoholu oraz leków Perry po raz pierwszy opowiedział publicznie w 2015 roku. Ujawnił wtedy, że w najgorszym momencie swojego życia pił ponad litr wódki i łykał 55 pastylek Vicodinu dziennie a jego waga spadła do 58 kilogramów.

Dodał, że w trudnym dla siebie okresie aż 15 razy lądował na odwyku. Po aż 14 operacjach na brzuchu pozostały mu też liczne blizny. Teraz zapewnia, że jest już całkiem zdrowy.

Matthew Perry: Burzliwe życie miłosne. Nigdy się nie ustatkował

Od krótkiego romansu z Julią Roberts w latach 90. po nieudane zaręczyny z Molly Hurwitz. Matthew Perry skakał od jednego związku do drugiego, a każdy kolejny kończył się bardzo burzliwie. 

Aktor "Przyjaciół" szczerze omawia największe miłości swojego życia - a także zmagania z nałogiem - w swojej autobiografii "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz".

Matthew Perry: Romans z Julią Roberts

Matthew Perry miał swój pierwszy medialny związek z Julią Roberts w latach 1995-96. Zaczęli spotykać się mniej więcej w czasie, gdy zagrała rolę epizodyczną w "Przyjaciołach", ale zerwał po zaledwie dwóch miesiącach, ponieważ czuł, że "nigdy nie będzie wystarczający" dla niej.

Matthew Perry i Neve Cambell: Partnerka na ekranie i nie tylko

Perry w latach 90. wyrobił sobie nawyk umawiania się ze swoimi ekranowymi partnerkami, kiedy zaczął spotykać się z Neve Campbell, z którą grał w filmie "Troje do tanga". Para zbliżyła się do siebie podczas kręcenia filmu w 1998 roku. Jednak ich romantyczna relacja się zakończyła, zanim komedia romantyczna trafiła do kin w następnym roku.

Matthew Perry i Maeve Quinlan: Pierwszy poważny związek?

Aktor "Przyjaciół" po raz pierwszy na poważnie związał się z gwiazdą telenowel Maeve Quinlan. Byli razem w latach 2002-2003.

Nie jest jasne, co spowodowało ich rozstanie, choć fani zauważają, że eks partnerzy są ze sobą w dobrych stosunkach - pozowali razem do zdjęć jeszcze w 2006 roku.

Matthew Perry i Lauren Graham: Rozstali się w zgodzie

Perry był łączony z gwiazdą "Gilmore Girls" Lauren Graham w 2003 roku, ale zaledwie kilka miesięcy później znów był singlem.

Wygląda na to, że między para rozstała się w przyjaznej relacji, ponieważ spotykali się kilka razy, a nawet pojawili się razem w niezależnym filmie "Ptaki Ameryki" w 2008 roku.

Matthew Perry i Rachel Dunn

Kolejną partnerką Matthew Perry'ego miała być siatkarka - Rachel Dunn. Kilka razy pojawili się razem na oficjalnych eventach w latach 2003-2005, a sam aktor zachwycał się sportowczynią w wywiadach.

Matthew Perry i Lizzy Caplan: Najdłuższy związek aktora

Perry spotykał się z gwiazdą "Wrednych dziewczyn", Lizzy Caplan, przez sześć lat, co czyni ich związek najdłuższym do tej pory. Aktor zaczął umawiać się z Caplan w 2006 roku i udało im się trzymać ich związek z dala od centrum uwagi tabloidów.

Pogłoski o kłopotach w związku pojawiły się po raz pierwszy w 2013 roku, kiedy podczas wywiadu aktorka "nie nawiązywała do jej partnera" podczas wywiadu, a nawet zakrywała uszy, gdy wymieniano jego imię.

Okazało się, że Perry i Caplan potajemnie rozstali się rok wcześniej.

Matthew Perry i Molly Hurwitz: Odwołane zaręczyny

Perry zaczął spotykać się z Molly Hurwitz w 2018 roku, lecz ona sama potwierdziła ich związek dopiero w 2020 roku. 

W wywiadzie dla "People" aktor wyjawił, że oświadczył się ukochanej. Jednak sześć miesięcy później, w czerwcu 2021 roku odwołano zaręczyny, a para się rozstała.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Matthew Perry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy