Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1029
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jennifer Aniston pokazała zdjęcie przyjaciela walczącego o życie pod respiratorem

Młody mężczyzna, którego zdjęcie udostępniła aktorka, jest zarażony koronawirusem i walczy o życie. Aniston odwiedziła go w szpitalu razem z Courtney Cox, inną gwiazda serialu "Przyjaciele". Teraz obie uznały, że warto pokazać, jak wygląda walka z chorobą, żeby przekonać swoich fanów, że zagrożenie ze strony COVID-19 jest realne i bardzo poważne.

"To nasz przyjaciel Kevin. Idealnie zdrowy, bez chorób współistniejących. Tak wygląda covid. Tak wygląda rzeczywistość. Jesteśmy naiwni, jeśli sądzimy, że nam to się nie może przytrafić" - napisała na Instagramie Jennifer Aniston, która z Courtney Cox odwiedziła przyjaciela w szpitalu.

Reklama

Na zdjęciu widać mężczyznę podłączonego do szpitalnej aparatury. Fotografia robi duże wrażenie. Została zrobiona w kwietniu, bo to włąśnie wtedy znajomy obu aktorek trafił w ciężkin stanie do szpitala.

Dziś Kevin ma się już dobrze, a obie panie uznały, że jego historia może przekonać Amerykanów, którzy ignorują pandemię. Dlatego Aniston i Cox po raz kolejny zaapelowały o noszenie maseczek, które jest prostym sposobem na ograniczenie transmisji wirusa.

"Pomyślcie o tych, którzy przeszli tę straszną chorobę. Zróbcie to dla swojej rodziny i dla większości z was. Wirus dotyka ludzi w każdym wieku" - napisała Jennifer Aniston.

Od początku pandemii w USA koronawirusem zaraziły się już prawie 4 miliony osób. Ponad 140 tysięcy z nich zmarło. (PAP Life)

kag/ gra/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje