Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 854
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jennifer Aniston na zdjęciu sprzed lat. Aktorka znów zaskakuje!

Kto z nas nie pamięta serialowej Rachel Green z "Przyjaciół"? Aktorka, która debiutowała w 1990 roku, a 4 lata później zyskała niesamowitą popularność dzięki roli w serialu, który do dziś cieszy się miłością i milionami wiernych fanów, mimo mijających lat nadal zachwyca. W tym roku skończyła 50 lat, a ostatnio - ku uciesze fanów - założyła własny profil na Instagramie.

Jennifer Aniston to aktorka, która zachwyca nie tylko urodą, doskonałą formą czy kolejnymi kasowymi produkcjami. Fani uwielbiają ją przed wszystkim za ogromny dystans do siebie i zadziorne poczucie humoru. 

Reklama

Fakt, że gwiazda założyła profil w mediach społecznościowych wywołał niemałe poruszenie w sieci. 

Jej pierwszy post, na którym widzimy po 25 latach wszystkich aktorów wcielających się w bohaterów kultowego serialu "Przyjaciele" sprawiła, że Instagram nie udźwignął przeciążenia i chwilowo nie działał. 

W ciągu doby na profilu pojawiły się miliony nowych fanów. Aniston obserwuje już ponad 14 milionów użytkowników. Natomiast zdjęcie z pozostałą piątką obsady "Przyjaciół" polubiło ponad 13 milionów internautów.

Przyszedł czas na kolejną publikację. Po krótkim filmiku, który był zabawnym komentarzem do awarii Instagrama, pojawiło się zachwycające zdjęcie małej dziewczynki! To Jennifer Aniston, jakiej nie znamy. 

Niewiele osób widziało jakiekolwiek prywatne kadry aktorki z czasów dzieciństwa - nic więc dziwnego, że kolejny opublikowany post cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów i mediów! 


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama