Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócili do siebie? Aktor komentuje

​Jennifer Aniston i Brad Pitt byli najpopularniejszą parą Hollywood na przełomie XX i XXI wieku. Mimo ich rozwodu fani ciągle mają nadzieję, że jeszcze kiedyś się zejdą. Kilka dni temu sami zainteresowani podsycili plotki. Pitt i Aniston wrócili do siebie? Aktor pokusił się o wymowny komentarz.

Cały świat zachwycał się ich związkiem. Piękni, młodzi, sławni - media się o nich rozpisywały, Ameryka kochała. Ulubieńcy widzów rozstali się 2005 roku. Romans aktora z Angeliną Jolie przekreślił ich wspólną przyszłość. Jednak nawet gdy byli w nowych związkach (Pitt z Jolie, Aniston z aktorem Justin Theroux) plotkowano o ich potajemnych spotkaniach. Ich niedawne publiczne czułości rozgrzały internet do czerwoności.

Reklama

Podczas ostatniej gali SAG Awards byli małżonkowie zostali nagrodzeni za swoje ostatnie role. Najpierw nagrodę za występ w "Pewnego razu w Hollywood" odebrał Brad Pitt, później statuetkę otrzymała Jennifer Aniston za serial "The Morning Show". Media uchwyciły moment, w którym ucieszony Pitt ogląda zza kulis przemówienie byłej żony.

Chwilę później doszło do spotkania, o którym od kilku dni mówią wszyscy. Zdjęcia przytulonych aktorów na nowo podsyciły plotki o romansie. Podobno do spotkania doszło z inicjatywy aktora. Informator portalu "Hollywood Life" zdradził jak wyglądało to od kulis. - Brad był pierwszy na backstage'u, kończąc sesję zdjęciową, i zobaczył Jen kątem oka, kiedy przyszła za kulisy. On kilkukrotnie wołał ją, by podeszła, powtarzając: "Aniston, Aniston". Ani razu nie nazwał jej Jen. W końcu on przykuł jej uwagę, krótko się uścisnęli i wymienili uprzejmości - powiedział. Widocznie zadowolony Pitt nie chciał szybko kończyć spotkania z byłą żoną.

- Zdjęcie, które pokazuje jego dłoń na jej, powstało, kiedy on delikatnie przyciągnął ją z powrotem do siebie, by pogratulować nagrody. Całe zdarzenie, które trwało około pół minuty lub minutę, zostało sprowokowane w całości przez Brada, to on chciał, by do tego doszło. Oboje wyszli z uśmiechem. To był naprawdę miły moment - opisuje portal. Tak powstały pierwsze wspólne zdjęcia aktorów od ponad 10 lat. Podobno byli małżonkowie od rozwodu aktora z Angeliną Jolie i rozstania Aniston z Theroux, znowu utrzymują przyjazne relacje.

W tym tygodniu aktor przebywał na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Santa Barbra. Dziennikarze "Entertainment Tonight" poprosili go o komentarz do ostatnich wydarzeń. - Nie wiem. Jestem błogo naiwny i zamierzam taki pozostać - odpowiedział z uśmiechem. Pitt od dawna nie rozmawia o swoich prywatnych sprawach. Po medialnej burzy wokół rozwodu z Jolie, skupia się na rozwoju swojej kariery.

Myślicie, że w zakulisowych plotkach jest cząstka prawdy? W końcu stara miłość nie rdzewieje. 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje