Reklama

Przeznaczenie

Ocena
serialu
5,3
Przeciętny
Ocen: 40
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wróżyła na planie!

Małgorzata Trzaskoma od ponad 20 lat zajmuje się parapsychologią. Dzięki darowi jasnowidzenia dostała się pracę w serialu "Przeznaczenie", w którym jako wróżka pomaga policji w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W serialu "Przeznaczenie" Małgorzata Trzaskoma gra samą siebie, czyli osobę gotową pomóc policjantom w trudnej sytuacji.

Reklama

- Dzięki niekonwencjonalnym metodom mogę podejrzeć przyszłość oraz odkryć tajemnicę zdarzeń, które miały już miejsce - wyjaśnia.

- Emocje i przeżycia, które musiałam wzbudzić na planie w związku z daną sprawą kryminalną, były jak najbardziej prawdziwe. Nierzadko także wyczerpujące. Ale lubię to, co robię. Gdybym nie widziała w tym sensu, zrezygnowałabym. Dla mnie wróżenie nie oznacza wypowiedzenia kilku frazesów. To za każdym razem duchowe i intelektualne wyzwanie. Jestem psychologiem, motywuję ludzi do działania i daję im nadzieję na przyszłość. Stawiając tarota stosuję reiki tybetańskie, czyli wróżę, ale jednocześnie przekazuję dobrą energię.

Małgorzata Trzaskoma od wielu lat zajmuje się parapsychologią. W ten sposób zarabia na rodzinę. Ukończyła wiele kursów i przeczytała mnóstwo książek na temat wróżbiarstwa. Zaczynała pracę w czasach, gdy otoczenie patrzyło na nią z przymrużeniem oka.

- Dziś wróżki przeżywają swój renesans - zauważa.

- Do lamusa odchodzi obraz wiedźmy ze szklaną kulą i czarnym kotem. Zmienia się nie tylko jej wizerunek, ale i człowieka, który prosi o poradę. Zgłaszają się do mnie różne osoby bez względu na płeć i wykształcenie. Zabiegani i zagubieni z powodu zbyt wielu spraw potrzebują pocieszenia, a czasem po prostu nadziei.

- Choć nie powinnam, pomagam często także mojej własnej rodzinie. Na planie serialu zdarzyło mi się - ale to bardziej dla żartu, że byłam proszona o przepowiedzenie przyszłości członkom ekipy.

Ciekawe, czy Wy również korzystacie z usług wróżek?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje