Reklama

Przeznaczenie

Ocena
serialu
5,3
Przeciętny
Ocen: 40
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W świecie mistycznych zagadek

Aldona Orman wróciła po urlopie macierzyńskim do pracy i na salony. Zobaczyć ją można w nowym serialu Polsatu pt. "Przeznaczenie". Aktorka wciela się w postać pani prokurator Marty Lichoty. Pani prokurator to osoba pracowita, sumienna i ambitna.

- "Jest przy tym wrażliwa na krzywdę ludzką" - opowiada Aldona Orman. - "Wspiera policjantkę Annę Sarnowicz (Magdalena Nieć) i współpracującą z nią wróżkę (Małgorzata Trzaskoma) w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek kryminalnych. Jest tak szczerze oddana swojej pracy, że cierpi na tym jej życie osobiste. Jak na razie jednak widzowie nie będą mieli okazji, aby poznać moją bohaterkę bliżej i przyjrzeć się jej prywatnie. Liczę, że w kolejnych odcinkach to się zmieni."

Reklama

Serial, w którym gra Aldona Orman, należy z gatunku mystery crime i wyprodukowany został w prawdziwie amerykańskim stylu. Inspiracją dla jego twórców jest doświadczenie zawodowe Małgorzaty Trzaskomy, autentycznej wróżki z 20-letnim stażem.

- "W każdym odcinku zostajemy wprowadzeni w mistyczny, parapsychologiczny świat zagadek kryminalnych" - opowiada aktorka. - "Myślę, że to wystarczająca zachęta do oglądania naszego oryginalnego serialu".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje