Reklama

24

Przez 24 godziny

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 72
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powodzenie zależy tylko od scenarzystów

Kiefer Sutherland wystąpi w ósmej edycji serialu "24 godziny", ale - jak twierdzi - dalsze powodzenie serialu zależy tylko od scenarzystów.

42-letni aktor powiedział agencji AP, że obecnie powstaje siódma edycja serialu, a zdjęcia do kolejnej zaplanowane są na maj. Sutherland jest w Hongkongu, gdzie promuje film animowany "Potwory kontra Obcy", w którym użyczył swojego głosu jednemu z bohaterów.

Reklama

Aktor, wcielający się w serialu w agenta Jacka Bauera, twierdzi, że jest bardzo oddany produkcji, która doprowadziła do wskrzeszenia jego kariery.

"Jest tyle różnych rzeczy, w które chciałbym się zaangażować, ale na szczęście znalazłem się w 24 godzinach i na tym jestem skupiony" - powiedział.

"Największa presja wywierana jest na scenarzystów. Pytanie brzmi, ile mogą z siebie dać i co mogą zrobić" - dodał.

Aktor twierdzi, że praca nad filmem animowanym była doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków. "To wielka odmiana. Przez pięć dni w tygodniu po 14 godzin dziennie byłem Jackiem Bauerem, a potem przez pięć godzin w weekend mogłem sobie odpuścić i być dzieckiem. Czułem się jak pięciolatek" - wyznał.

"Potwory i Obcy" to opowieść o grupie potworów, które muszą zmierzyć się z niebezpiecznym kosmicznym robotem. ZOBACZ ZWIASTUN FILMU.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje