Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zapracowana Maja

Aktorka Maja Ostaszewska jest ostatnio bardzo zapracowana. Serial, film, teatr... Jak się okazuje aktorka nie odpocznie nawet w majowy weekend...

Kultowa już postać Beatki w serialu "Przepis na życie" przypadła do gustu milionom widzów. Na początku czerwca będzie głośno o Mai Ostaszewskiej, ponieważ do kin wejdzie film Jacka Bromskiego "Uwikłanie". Aktorka wciela się tam w główną rolę twardej pani prokurator... Fani artystki mogą ją także oglądać na scenach kilku warszawskich teatrów.

Reklama

Jak się okazuje, ta zapracowana aktorka, nawet w majowy weekend nie będzie miała wolnego. Jednak to nie sprawy zawodowe tym razem nie pozwolą jej na chwilę odpoczynku...

"Nie znam tego stanu niestety, ponieważ mój synek Franek będzie miał latem 4 lata, a córeczka Janina 2 lata. Prawdę mówiąc, jestem całkowicie zajętą osobą. Gdy nie pracuję, to zajmuję się dziećmi" - powiedziała PAP Life Ostaszewska.

Jednak czas spędzony z pociechami jest dla niej bardzo cenny...

"Przy dwójce takich maluchów nie da się odpocząć. Lecz dni, w których nie pracuję są cudowne, ponieważ mogę się całkowicie skupić na dzieciach" - powiedziała aktorka.

Najnowszy film z udziałem Mai Ostaszewskiej - "Uwikłanie" - w kinach już od 3 czerwca.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Ostaszewska | Przepis na życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje