Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z miłości skoczy na bungee

Czy drugi sezon serialu zakończy się happy endem dla Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) oraz Anki (Magdalena Kumorek) i Jerzego (Borys Szyc)? Okazuje się, że to wcale nie jest takie oczywiste...

Reklama

Związek Beaty i Andrzeja od początku nie należał do łatwych. Teraz oboje będą wręcz bliscy rozstania. Andrzej nawet spakuje swoje rzeczy i postanowi wyprowadzić się z mieszkania Beaty. Czyżby miał dosyć humorów spodziewającej się dziecka narzeczonej? A może po prostu przestanie ją kochać? Nic z tych rzeczy.

- Robię to, bo widzę, jak trudno ci ze mną żyć - wyjaśni roztrzęsionej ukochanej Zawadzki. Te słowa podziałają na nią jak kubeł zimnej wody. Sama, z własnej inicjatywy, zaproponuje Andrzejowi, by podjęli jeszcze jedną próbę uratowania związku. I zgodzi się na kolejną wizytę u psychologa (Urszula Grabowska).

Miłosny galimatias

Tymczasem na drodze do szczęścia Anki i Jerzego wciąż stać będą: Elka (Magdalena Popławska), Robert (Robert Gonera) i Małgorzata (Dominika Markuszewska). Ta ostatnia zaplanuje sprytną - w swoim mniemaniu - intrygę. Za jej sprawą wszyscy, łącznie z Elką, znajdą się nad zalewem w Rozwalinie. Małgorzata będzie pewna, że Elka i Anka skoczą sobie do gardeł. Tym bardziej, że pani Knappe niespodziewanie kupi restaurację Imbir. A to z kolei oznacza, że Anka ma być jej... pracownicą! Nic więc dziwnego, że Adamowicz do głowy przyjdzie drastyczne wyjście z sytuacji: rezygnacja z pracy, którą pokochała z całego serca!

W Rozwalinie Elka na widok Anki wpadnie w szał. Powita ją słowami:

- Nie waż się zbliżać do mojego syna! Czy Anka da się sprowokować swojej rywalce do serca Jerzego?

Wyznanie i... bójka

Małgorzata będzie chciała zorganizować pobyt w Rozwalinie tak, by Anka jak najwięcej czasu spędzała w towarzystwie Jada, a ona - Knappe. Robert się upije i wyzna swojej muzie miłość, po czym obsypie ją namiętnymi pocałunkami. To wyprowadzi Jerzego z równowagi. Rzuci się na konkurenta z pięściami. Pijany Jad o mały włos nie utonie w zalewie! Niestety, porywczość Jerzego nie spodoba się Ance i z Rozwalina wyjadą... osobno.

- Straciłam Jerzego - oznajmi Irenie (Dorota Kolak) po powrocie do domu załamana Anka. Czy będzie musiała zaczynać wszystko od nowa? Odpowiedź na to pytanie pozna w chwili, gdy spotka się z Jerzym przy fontannie...

Skuteczna terapia Beata i Andrzej w obecności pani psycholog wreszcie wyjaśnią sobie nieporozumienia. Darmięta uwierzy Zawadzkiemu, że nie zdradził jej z Kasią (Anna Samusionek), o on przyjmie tłumaczenie narzeczonej, że spotkała się z Leonem (Przemysław Bluszcz), by zrobić mu na złość. Andrzej zdecyduje się na jeszcze jeden odważny krok. Skoczy na bungee!

- Ten skok dedykuję tobie, byś nigdy nie wątpiła w moją miłość - usłyszy szczęśliwa Beata.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje