Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wybierz najbardziej pieprznego kucharza!

Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Cały czas możecie głosować na swoje ulubione postaci. Dziś przedstawiamy wam kolejny odcinek cyklu: Pieprzni kucharze.

Wybierz najbardziej pieprznego kucharza z twojego ulubionego serialu! W naszym plebiscycie próżno szukać wszystkich popularnych serialowych mistrzów kuchni. Przedstawiamy wam subiektywny ranking kucharzy, którzy w równym stopniu zawładnęli sercami, co i żołądkami telewidzów!  

Reklama

KLIKNIJ I WYBIERZ SWOJEGO ULUBIONEGO SZEFA KUCHNI! ODDAJ GŁOS JUŻ TERAZ I WEŹ UDZIAŁ W WIELKIM SERIALOWYM PLEBISCYCIE!


Cukiernik Ned z "Gdzie pachną stokrotki"

Ned - właściciel ciastkarni "Słodka Dziurka" posiada niezwykły talent. Jego dotyk ożywia martwe owoce i daje im trwały, wieczny smak.

Życie cukiernika radykalnie zmienia się, kiedy prywatny detektyw Emerson Cod odkrywa jego sekret. Okazuje się, że Ned dotyk może też ożywiać... umarłych!

Anka Adamowicz i jej ekipa z "Przepisu na życie"

Los spłatał Ance figla i musiała przeorganizować całe swoje życie i na nowo znaleźć swoje miejsce. Przypadek sprawił, że zaczęła pracować w restauracji "Imbir".

Odkryła w sobie talent kulinarny, którego do tej pory u siebie nie doceniała. Obecnie, wraz z przyjaciółmi - Żyletą, Długim i Aldonką  prowadzi swoją własną knajpkę "Przepis".

Halszka z "Klanu"

Gdy kucharz z restauracji Moniki zdecydował się na wyjazd za granicę, ona postanowiła zatrudnić na jego miejsce... Halszkę Darecką, kucharkę z kryminalną przeszłością, zamieszaną w śmierć Ryśka Lubicza!

- Halszka rozwiązuje mi dwa problemy - oświadczyła Monika. - Pomaga dojść sprawiedliwości w kwestii śmierci Ryśka i ratuje restaurację.

Jerome "Chef" McElroy z "Miasteczka South Park"

Chef słynie z zamiłowania do śpiewu kobiet i gotowania. Pracuje na stanowisku kucharza w stołówce szkolnej, przy okazji trenując też... drużynę futbolową.

Często podśpiewuje sprośne piosenki, jest bowiem nieocenionym ekspertem i kopalnią wiedzy dla chłopców w sprawach seksu.


To tylko niektórzy bohaterowie, jacy pojawili się w naszym zestawieniu. Jeżeli chcesz poznać innych WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE i oddaj swój głos na najbardziej pieprznego serialowego kucharza!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje