Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1083
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Wracają ulubione seriale!

Stacja TVN przyspieszyła wprowadzanie na antenę wiosennej ramówki. Poznaj szczegóły!

Nowe propozycje TVN pojawią się na antenie stacji już w ostatnim tygodniu lutego, donosi serwis Wirtualnemedia.pl.

Reklama

Pierwszą codzienną nowością, jaka pojawi się na ekranie będzie serial "Szpital", którego emisja zaplanowana jest na 11 lutego. Wtedy też widzowie będą mogli zobaczyć premierowe odcinki "Ukrytej prawdy" i nowej propozycji typu scripted-docu - "Kocham Enter".

Dalsze losy Anki (Magda Kumorek) i Jerzego (Borys Szyc) oraz ich zwariowanych przyjaciół z "Przepisu na życie" będzie można śledzić w kolejne niedziele o 21.00, począwszy od 24 lutego. W kolejnej odsłonie serialu widzowie będą świadkami wyjazdu głównych bohaterów do Toskanii. Do stałej obsady dołączy też nowa bohaterka grana przez Urszule Grabowską.

Czwartą serię "Przepisu na życie" poprzedzi program o show-biznesie "Na językach", którego gospodynią będzie Agnieszka Szulim (pierwszy odcinek już 3 lutego).

Fani przygód rezolutnej mecenas Przybysz z "Prawa Agaty" (Agnieszka Dygant) będą mogli zasiąść przed telewizorami w każdy wtorek o 21.00, począwszy od 26 lutego. Wiosną na antenę TVN trafi również druga seria "Lekarzy". Emisja serialu - w każdy poniedziałek o 21.30.

Decyzja o przyspieszeniu startu ramówki zapadła w piątek, 25 stycznia. Władze TVN zareagowały w ten sposób na plany Polsatu, który z nową ofertą programową rusza wcześniej niż zwykle. Stacja na 28 lutego zaplanowała bowiem emisję premierowych odcinków seriali "Przyjaciółki" i "Na krawędzi".

Serialowy kalendarz na luty:

11 lutego - startują: nowa seria "Ukrytej prawdy" oraz seriale scripted-docu "Kocham Enter" i "Szpital".

24 lutego - o 21:00 rusza czwarty sezon "Przepisu na życie".

25 lutego - o 21.30 startuje druga seria "Lekarzy"

26 lutego - zaczyna się trzeci sezon "Prawa Agaty" (emisja o 21.30).

28 lutego - pierwszy odcinek drugiego sezonu "Przyjaciółek" oraz start nowego serialu "Na krawędzi". 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje