Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W końcu oryginalny polski serial

Wiosną zobaczymy nowy serial telewizji TVN. "Przepis na życie" ma udowodnić, że nigdy nie jest za późno, by zacząć coś nowego.

Kilka tygodni temu padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji. Będzie to serial obyczajowy, do którego scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska, aktorka znana z "Miodowych lat" i "Barw szczęścia".

Reklama

Oryginalna koncepcja to coś rzadko spotykanego, jeśli chodzi o seriale tej stacji (np. "Niania", "BrzydUla", "Usta-usta", czy "Prosto w serce" to adaptacje seriali zagranicznych), tym bardziej więc warto zwrócić na niego uwagę.

Dużym plusem serialu jest na pewno doskonała obsada. Na ekranie zobaczymy np. Piotra Adamczyka, Maję Ostaszewską i Edytę Olszówkę.

Główną zaś rolę gra Magdalena Kumorek, którą widzowie mogą kojarzyć z ról Agnieszki w "Samym Życiu" i Pauli w "Hotelu 52". Jej nowa bohaterka to Anka, z pozoru typowa żona i matka.

Jak niejedna kobieta, w codziennej gonitwie obowiązków zawodowych i domowych, Anka nie zauważyła, że do jej życia wdarła się rutyna, a mąż chyba kogoś ma...

W końcu wszystko, w co dotąd wierzyła rozpada się w jednej chwili. Na szczęście kobieta nie jest sama - wspiera ją córka, matka i przyjaciółka.

Ale najważniejsze jest to, że nagle znajduje w życiu nowy sens: gotowanie.

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje