Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1062
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trzecia kobieta

W "Przepisie na życie" pełno jest niespodzianek i nieoczekiwanych nowych zdarzeń. Teraz pora na kolejne.

Reklama

Andrzej nie ma łatwego życia z kobietami. Wydawało mu się, że jeśli odejdzie od żony do swojej ukochanej, to będzie to najprostsze rozwiązanie, które uchroni go od dalszych problemów. Nic bardziej mylnego. Dla naszego bohatera był to początek kłopotów. Najpierw okazało się, że żona od której odszedł jest w ciąży - z nim właśnie. Trzeba przyznać, że to mało komfortowa sytuacja dla mężczyzny, który zamierza rozpocząć nowe życie. Później na domiar nieszczęść, jego nowa narzeczona oznajmiła mu, że marzy o dziecku i zrobi wszystko, żeby natychmiast zajść w ciążę. Nagle życie Andrzeja zaczęło się kręcić wokół dwóch kobiet, ich obecnych i przyszłych dzieci.

Kolejna kobieta

Teraz na drodze Andrzeja stanie jeszcze jedna kobieta - Kasia. Będzie robił zakupy dla kapryśnej nowej narzeczonej - Beaty, gdy nagle pojawi się piękna nieznajoma, której życie jest w niebezpieczeństwie.

Dziewczyna nie może złapać powietrza, bo poważnie zakrztusiła się orzeszkiem. Andrzej znany ze swojego rycerstwa natychmiast rzuci się na ratunek. Nie mógłby przecież przejść obojętnie, kiedy kobiecie dzieje się coś złego. A może tym razem powinien?

Co z tego wyniknie?

Kasia okaże się subtelną romantyczką, która szuka miłości idealnej a do tego wierzy w znaki. Nietrudno się domyślić, że to spotkanie w sklepie spożywczym potraktuje jak cudowne zrządzenie losu. Mimo że nic nie wie o Andrzeju, to jej wyobraźnia tworzy własny wyimaginowany obraz. Czy to oznacza kolejne kłopoty dla naszego zagubionego "Piotrusia Pana"? Trzecia kobieta, to chyba zbyt dużo jak dla jednego delikatnego faceta, który marzy o chwili ciszy i spokoju. Czy Kasia dowie się o sytuacji Andrzeja i mimo wszystko postanowi pomóc swojemu wyśnionemu szczęściu. Czeka na nas jeszcze wiele niespodzianek z udziałem nowej bohaterki.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje