Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szkoda, że to już koniec...

Gwiazdy "Przepisu na życie" świętowały zakończenie zdjęć do pierwszej serii serialu. Po prawie czterech miesiącach pracy na planie cała ekipa bawiła się na bankiecie w jednej z warszawskich restauracji.

- Szkoda, że to już koniec - mówiły gwiazdy "Przepisu na życie" z nadzieją, że za kilka miesięcy znów spotkają się na planie serialu, by pracować przy produkcji drugiej serii.

Reklama

Scenarzystka Agnieszka Pilaszewska (znana też jako Jadwiga Górka z "Barw szczęścia" i Alina Krawczyk z "Miodowych lat") zapewniała, że nie braknie jej pomysłów i z całą pewnością napisze scenariusze do kolejnych odcinków "Przepisu", jeśli serial będzie kontynuowany.

Na bankiecie w Restauracji Joseph's Wine & Ford spotkali się niemal wszyscy, którzy zagrali w serialu. W doskonałych humorach byli: Magdalena Kumorek, czyli Anna Zawadzka, Lesław Żurek, czyli Maciek, Maja Ostaszewska, czyli Beata Darmięta, Borys Szyc, czyli Jerzy Knape, Dominika Gwit, czyli Zosia "Gruba", Klaudia Halejcio, czyli "Śliczna", oraz Tomasz Stockinger, czyli Cezary Adamowicz, któremu towarzyszyła ukochana. Obecni na pożegnalnej imprezie bardzo żałowali, że z powodu innych zajęć na bankiet nie mogli przyjść Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska, i Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki.

"Przepis na życie" emitowany jest w telewizji TVN w każdą niedzielę. Na emisję czeka jeszcze osiem odcinków serialu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Lesław Żurek | Magdalena Kumorek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje