Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spoiler! Co się wydarzy w 13. odcinku?

Gdy Anka (Magdalena Kumorek) odkryje, że Jerzy (Borys Szyc) to mężczyzna jej życia, on wyjedzie do Berlina. Sprawdź szczegóły!

13., ostatni odcinek pierwszej serii "Przepisu na życie", zobaczymy w niedzielę 29 maja.

Reklama

Anka, Maciek i Jerzy: Kosz, wyjazd i awans

Anka spotka się z Maćkiem (Lesław Żurek). Przystojny architekt cały czas ma nadzieję, że ona wybierze właśnie jego, ale wszystko wskazuje na to, że jej serce należy do... Jerzego.

Ania grzecznie podziękuje Maćkowi za wszystko, co dla niej zrobił, po czym pojedzie spotkać się z Jerzym. Niestety, Knape postanowi wyjechać do Berlina, żeby być bliżej swojego syna. Los sprawi, że Anka i Jerzy nie będą mogli się ze sobą skontaktować.

Na dodatek Knape zaskoczy Ankę nieoczekiwaną rezygnacją z pracy. Na swoje miejsce zaproponuje... Zawadzką. Tym sposobem Anka zostanie nowym szefem kuchni w Imbirze!

Beata i Andrzej: Niespodziewana ciąża

Ledwo Beata (Maja Ostaszewska) zdąży poinformować Ankę, że wraz z Andrzejem (Piotr Adamczyk) zamierzają teraz w pełni korzystać z życia, odkryje, że sama też... spodziewa się dziecka! Wynik testu ciążowego sprawi, że zmanierowana pani ginekolog przeżyje gigantyczny szok. Nie będzie wiedziała, jak powiedzieć o tym Andrzejowi. Zrobi to dopiero pod wpływem szczerej rozmowy z... Polą (Edyta Olszówka).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje