Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1072
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślubny galimatias

Wiosna to czas zakochanych, a od tego stanu już niedługa droga do ślubu. Scenarzyści serialowi jak nikt inny potwierdzają tę tezę. Dlatego dzisiaj prezentujemy Wam aż trzy spektakularne śluby, które na naszych ekranach będzie można zobaczyć w najbliższym czasie.

Podwójny ślub

Gdy tylko Beata (Maja Ostaszewska) usłyszy, że Pola (Edyta Olszówka) zaręczyła się z Tadeuszem (Bartek Świderski), wróci do pomysłu powalczenia o łączony ślub. Ciekawe, z jakim skutkiem?

Reklama

Najpierw Beata Darmięta tonem nieznoszącym sprzeciwu zażąda od Andrzeja (Piotr Adamczyk), by zrobił wszystko i niezwłocznie załatwił w urzędzie stanu cywilnego podwójny ślub.

A Polę ni z tego, ni z owego poinformuje, że obie wychodzą za mąż już w najbliższą niedzielę! - Mamy zatem bardzo mało czasu na zakup sukienek! - stwierdzi Beata. Na szczęście zna dobrze zaopatrzony salon sukien ślubnych.

Andrzej jak Reytan

Andrzej będzie dwoił się i troił, by przekonać urzędniczkę do dopisania do ich ślubu drugiej pary. Nawet zaśpiewa piosenkę.

A gdy i to zawiedzie, położy się na wznak na ziemi, uniemożliwiając urzędniczce wyjście z sali. Ta w końcu się podda.

Czy podwójna uroczystość dojdzie do skutku? Kolejne odcinki "Przepisu na życie" widzowie będą mogli zobaczyć w majowe wtorki o godz. 21:30.

Zdążyć przed ołtarz

Związek Renee (Vanessa Williams) i Bena (Charles Mesure) nie należy do tych najspokojniejszych: gangsterzy, włamania i morderstwo... Upłynęło trochę wody zanim ukochany się oświadczył, więc Perry nie zamierza wypuścić go z rąk.

Ślubne przygotowania ruszyły pełną parą. Najważniejsza jest suknia. A idealnym doradcą w kwestii wyboru może być tylko Gaby (Eva Longoria).

To ona pomoże przyjaciółce wybrać tę najpiękniejszą. Jednak tuż przed samym ślubem nastąpi mała zmiana planów i po wizycie w sklepie obie panie będą desperacko gnały na ślub.

Czy dotrą na czas? Tego dowiecie się oglądając 8. sezon "Gotowych na wszystko" na kanale FOXlife w niedziele o godz. 22:00.

 

a.im, nex


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje