Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1072
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serial z gwiazdorską obsadą

Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - aż trudno uwierzyć, że to obsada serialu, a nie ambitnej fabuły.

Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji TVN "Przepis na życie", którego motywem przewodnim jest myśl, że nigdy nie jest za późno, by odkrywać swoje pasje.

Reklama

Główna bohaterka to Anka (w tej roli Magdalena Kumorek) z pozoru typowa żona i matka. W pogoni za codziennymi obowiązkami zawodowymi oraz domowymi nie zauważyła, że do jej życia wkradła się nuda, a u boku jej męża Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska).

Przypadek sprawi, że Anka zacznie pracować w restauracji odkrywając w sobie pasję i talent do gotowania.

- Moja bohaterka to kobieta, która poświęciła się rodzinie i skupiła na jej utrzymaniu, co nie wyszło jej na dobre. Gdy rozsypuje się jej małżeństwo, sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót - opowiada Magda Kumorek.

W trudnych chwilach Ankę wspiera jej córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i mama Irena (Dorota Kolak).

- Irena to babcia dzisiejszych czasów, bardzo nietypowa. Ma swoich znajomych, wiedzie bardzo towarzyski tryb życia, często chce się wyrwać spod kurateli własnej córki. To kobieta dosyć apodyktyczna, wiedząca czego chce, ze sporym bagażem doświadczeń - opowiada Dorota Kolak.

A Piotr Adamczyk tym razem zaprezentuje się w roli bohatera niekoniecznie budzącego sympatię widzów. - Dla aktora to ciekawe zadanie zagrać postać, która teoretycznie podejmuje negatywne decyzje, a przy tym zyskać sympatię widza. Takie role lubię - zdradza Piotr Adamczyk.

- Mój bohater Andrzej porzuca żonę w ciąży, dlatego, że się zakochał w innej kobiecie. Cała opowieść jednak ma konwencję allenowską, przez co nasze sceny z Mają Ostaszewską są dowcipne. To komedia wynikająca z prawdy życiowej, każdego z nas przecież spotykają w życiu absurdalne sytuacje - wyjaśnia aktor.

Jaki jest przepis na życie odtwórczyni głównej roli w serialu Magdaleny Kumorek? - Na tym etapie jest nim harmonia między różnymi aspektami mojej codzienności. To ona daje mi szczęście, choć nie jest łatwo ją osiągnąć. Przy dużej intensywności pracy, trudno jest znaleźć energię, by pielęgnować życie domowe i jeszcze znaleźć czas na rozwijanie pasji pozazawodowych - zdradziła aktorka.

"Przepis na życie" pojawi się w ramówce stacji TVN już na wiosnę.

Dowiedz się więcej na temat: Przepis na życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje