Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1082
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Scenarzystka w serialu

Do tej pory znaliśmy Agnieszkę Pilaszewską jako znakomitą aktorkę. Teraz sprawdza się jako autorka scenariusza serialu "Przepis na życie". Wystąpi też w jednym z jego odcinków.

Widzowie seriali doskonale znają dokonania aktorskie Agnieszki Pilaszewskiej. Była m.in. Aliną Krawczyk w "Miodowych latach", Jadwigą Górką w "Barwach szczęścia" czy Beatą Wierzbicką w "Duch w dom". Prywatnie aktorka jest żoną wybitnego scenarzysty Macieja Maciejewskiego ("Glina", "Na dobre i na złe"). Przed laty poprosiła go o ocenę pewnej wprawki, co skończyło się małżeństwem.

Reklama

- Rzeczywiście, napisałam kiedyś scenariusz, przez który poznałam swojego męża - śmieje się Agnieszka Pilaszewska. - Mieliśmy razem nad nim pracować. Jednak zrobił się nam z tego zupełnie inny scenariusz, który ma na imię Kornelia (chodzi o córkę Agnieszki Pilaszewskiej i Macieja Maciejewskiego - przyp.aut.).

Agnieszka Pilaszewska od lat powtarzała, że chce zostać scenarzystką.

- Zdaję sobie sprawę z tego, że zawód aktorki jest bardzo niestabilny i nie można na nim polegać - wyznała w wywiadzie w... 2003 roku. - Szczególnie im dłużej się go uprawia. W scenariuszach upatruję więc nadzieję na przyszłość i na nieopuszczanie tego środowiska.

"Przepis na życie" jest dowodem na to, że aktorka konsekwentnie dążyła do realizacji swojego planu. Wcześniej zresztą pisała dialogi do "Samego Życia".

Ciekawostką jest to, że Agnieszka Pilaszewska wystąpi w zabawnym i bardzo przewrotnym epizodzie w czwartym odcinku napisanego przez siebie serialu (emisja w niedzielę 27 marca). Główna bohaterka Anka (Magdalena Kumorek) spotka ją w poczekalni do gabinetu ginekologicznego Beaty (Maja Ostaszewska). Trzeba to koniecznie zobaczyć! Chcecie wiedzieć, co jeszcze wydarzy się w tym odcinku? Sprawdźcie to w bazie opisów serwisu Światseriali.pl!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Pilaszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje