Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1092
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przepis na życie": Dominika Gwit uczy, jak jeść zdrowo!

Ostatni rok wywrócił jej życie do góry nogami. Dominika Gwit znana z serialu "Przepis na życie" zrzuciła 50 kg, dostała nowy program w TVN i została ambasadorką kampanii "Jem Drugie Śniadanie".


Reklama


Dominika wraz z innymi gwiazdami bierze udział w akcji, która ma przekonać Polaków do mądrego i zdrowego odżywiania. Ona sama doskonale już wie, co to znaczy.

- Bardzo się cieszę z udziału w tej akcji! W ciągu ostatniego roku schudłam i zaczęłam żyć zdrowo, zupełnie zmieniłam nawyki żywieniowe i na własnej skórze przekonałam się, jak ważne jest to, co i ile jemy. Kiedy pojawiła się ta propozycja, nie miałam żadnych wątpliwość czy wziąć w niej udział - opowiada.

- Chcę mówić głośno, jak ważne jest to, aby jeść regularnie. Będę namawiać wszystkich do tego, by zwracali uwagę na swoją codzienną dietę. A do tego akcja wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk - dodaje.

O zdrowym odżywianiu i niesamowitych metamorfozach Dominika rozmawia też z ludźmi z całej Polski w "Dzień Dobry TVN". Od niedawna w każdy piątek prowadzi tam nowy cykl "Odważ(e)ni.

- Moje życie zmieniło się diametralnie i muszę przyznać, że teraz bardzo mi się ono podoba - śmieje się.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przepis na życie | Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje