Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1092
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przepis na życie": Dominika Gwit odchudzi się... na własny ślub?

Dominika Gwit, czyli niezapomniana Zosia "Gruba" z "Przepisu na życie", lada moment stanie na ślubnym kobiercu. 30-letnia aktorka nie kryje, że chciałaby zrzucić kilka kilogramów, by jak najlepiej prezentować się w sukni, w której stanie przed ołtarzem, by przysiąc dozgonną miłość i wierność montażyście Wojciechowi Dunaszewskiemu.


Reklama


Jak informuje tygodnik "Twoje Imperium", Dominika Gwit od kilku tygodni znów jest na diecie, choć - jak sama mówi - narzeczonemu podobają się jej krągłości i wcale nie musi się odchudzać. Podobno ukochany uwielbia każdy centymetr jej ciała... Ona jednak chciałaby jak najpiękniej prezentować się w sukni ślubnej, więc zamierza "zgubić" parę kilogramów...

- Mam już jeden projekt na oku, prace ruszyły, sukienka się szyje - wyznała w rozmowie z jednym z portali, potwierdzając tym samym, że dzień jej ślubu z Wojciechem Dunaszewskim zbliża się wielkimi krokami.

Aktorka, którą ostatnio oglądaliśmy jako pokojówkę Agatę w jednym z odcinków 10. serii "Komisarza Aleksa", kilka lat temu przeszła ogromną metamorfozę, zrzucając w ciągu zaledwie paru miesięcy aż 50 kilogramów. Niestety, dopadł ją efekt jo-jo i wróciła do poprzedniej wagi, ale wcale nie rozpaczała z tego powodu. Teraz Dominika nie ma zamiaru katować się dietą i morderczymi treningami w siłowni, ale jedynie tylko trochę się odchudzić.

Dominika Gwit nie chce zdradzać żadnych szczegółów na temat swojego ślubu. Zapewnia jednak, że będzie to uroczystość piękna i skromna, a zaprosi na nią jedynie rodzinę i przyjaciół.

- Chcę, żeby to była nasza ceremonia, a nie wszystkich dookoła... Zawsze marzyłam o ślubie, dlatego cieszę się, że przygotowania już ruszyły i niedługo będę miała męża. Ślub będzie kameralny, z dala od mediów, wezmą w nim udział tylko najbliżsi - mówi.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski poznali się w 2016 roku i podobno od razu poczuli do siebie ogromną sympatię, która szybko przerodziła się w miłość. Montażysta oświadczył się aktorce latem ubiegłego roku - w dniu, w którym serialowa Zosia "Gruba" z "Przepisu na życie" świętowała swoje 29. urodziny.

- Dostałam najpiękniejszy prezent na urodziny... Szykuję się do ślubu! - napisała na Instagramie pod zdjęciem, na którym pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Aktorka zapewnia, że o swoim ślubie poinformuje media... po fakcie.

- O wszystkim dowiecie się, jak już się wydarzy. Na pewno pokażę na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie kreacji czy obrączki, ale przed ślubem nie chcę niczego zdradzać - stwierdziła w wywiadzie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje