Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1083
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przepis na życie": Borys Szyc nie potrafi żyć bez... kobiet!

Borys Szyc, czyli Jerzy Knappe z "Przepisu na życie", nie wstydzi się nazywać siebie facetem zagubionym w świecie uczuć. Przyznaje jednak, że nie potrafiłby żyć bez... kobiet. - Potrzebuję kobiet jak powietrza - mówi.Reklama

Borys Szyc wyznał niedawno w wywiadzie, że wszystkie problemy, jakie miał z kobietami, które kochał, spowodowane były tym, iż uwielbia... samotność.

- Bez kobiet nie mógłbym żyć. Potrzebuję ich, ale tak samo potrzebuję samotności. Dla mnie przebywanie z samym sobą jest niezmiernie ważne, co jednak często powoduje też problemy z kobietami - powiedział.

Aktor doskonale rozumie, że bycie w związku to - w pojmowaniu kobiet - ciągłe przebywanie razem i przeżywanie wszystkiego wspólnie.

- Kobiety często chcą przejąć mój czas, chcą czuć się najważniejsze na świecie. A dla mnie jest to problem - twierdzi, dodając, że dla niego najważniejsza jest jego pasja czyli... aktorstwo.

- Potrzeba specyficznej, mądrej osoby, która by to zrozumiała - że bez tej pasji, bez uprawiania mojego zawodu - tak naprawdę nie istnieję! I kobiety nie mogą o to ze mną rywalizować - wyznał serialowy Jerzy Knappe z "Przepisu na życie".

Borys Szyc ma za sobą kilka nieudanych związków, jest ojcem 10-letniej Soni... Od kilku miesięcy spotyka się z projektantką ubranek dla dzieci Justyną Jeger-Nagłowską, z którą - ma taką nadzieję - uda mu się wreszcie stworzyć rodzinę, o posiadaniu jakiej od dawna marzy.

- Myślę, że powoli zbliżam się do momentu, że mógłbym mieć syna. Byłoby to dla mnie duże odkrycie! Pojawiają się takie dziwne myśli... - powiedział ostatnio.

Choć o swojej nowej partnerce Borys Szyc nie chce mówić w wywiadach, ludzie, którzy go znają, twierdzą, że bardzo się zmienił pod wpływem Justyny. On sam przyznaje, że coraz poważniej podchodzi do życia, coraz częściej myśli o przyszłości i coraz łatwiej porusza się w świecie uczuć.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przepis na życie | Borys Szyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje