Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1077
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przepis na życie": Będzie 4. seria?

W nowym, trzecim już, sezonie serialu "Przepis na życie", jak sam tytuł wskazuje, nie mogło zabraknąć nowych bohaterów poszukujących recepty na szczęście, nie tylko od kuchni.

Wraz z kolejnymi odcinkami widzowie poznają pracowników Kardamonu, czyli restauracji Jerzego Knappe (Borys Szyc). A ponieważ Jerzy to wymagający, bardzo ambitny i trudny szef, u jego boku pracują sami najlepsi.

Reklama

Jego prawą ręką będzie Mateo. - Mateo to wrażliwy facet złakniony miłości. Fascynuje się byłą żoną Jerzego, jednak o ile w kuchni ma doświadczenie, o tyle w miłości - nie ma żadnego - powiedział odtwarzający jego rolę Tomasz Karolak. To właśnie Mateo jest "Numerem Dwa, czyli "Kolejnym po Bogu" pracownikiem Kardamonu. Zaraz po nim znajdują się kolejno: łagodny niczym byczek Fernando Zibi (Arkadiusz Brykalski), fanka horoskopów Ilona (Katarzyna Ankudowicz) oraz zafascynowana modą Pati (Marta Juras). Jakby tego było mało, w restauracji pracuje jeszcze Sylwia. - Dziewczyna podkochuje się w Jerzym, dlatego rozpaczliwie próbuje zwrócić na siebie jego uwagę - powiedziała grająca ją Magdalena Smalara.

- W związku Jerzego i Anki, jak to w życiu, nie zabraknie komplikacji, związanych z intrygami niektórych ludzi - dodał tajemniczo Borys Szyc, który zdradził, że scenarzyści planują już nakręcenie czwartej serii "Przepisu na życie".

Czy ekipa z Kardamonu zdobędzie równie dużą sympatię widzów, co znani z Imbiru współpracownicy Anki? Odpowiedzi można szukać w kolejnych odcinkach "Przepisu na życie"

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje