Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1077
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przebojowa wiosna w TVN!

Stacja TVN zapowiada, że wiosną wyemituje aż trzy cotygodniowe seriale - "Prawo Agaty", "Lekarzy" i "Przepis na życie". Na który z nich czekacie najbardziej?

Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl, TVN w wiosennej ramówce stawia na swoje serialowe hity. Czy czwarty sezon "Przepisu na życie", trzeci "Prawa Agaty" i drugi "Lekarzy" przyciągną przed ekrany tłumy wiernych widzów?

Reklama

Zdjęcia do "Przepisu na życie" zakończyły się latem tego roku, a serial miał być pokazywany jesienią. Ze względu na kryzys na rynku reklamowym, emisję przeniesiono na wiosnę 2013. 13 nowych odcinków, nakręconych m.in. w Toskanii widzowie będą mogli zobaczyć już w marcu.

Prace na planie trzeciej serii "Prawa Agaty" mają ruszyć 6 grudnia, ale Agnieszka Dygant już nie może się doczekać kręcenia kolejnych scen, bo kiedy nie gra, czuje się rozbita. 

- Wyszłam z planu i poczułam pustkę. To jest zawsze takie rozbicie. Kończy się taka pięciomiesięczna zadyma, taki wysiłek. Siły mierzy się, żeby starczyły do końca, potem jest koniec i człowiek z jednej strony się uwalnia, a z drugiej nie wiadomo, co ze sobą zrobić - kwituje serialowa mecenas Przybysz.

26 listopada padł ostatni klaps na planie 2. serii "Lekarzy". Tych, którzy nie mogą się doczekać nowych odcinków zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie relację z kręcenia sceny finałowej!

Na razie stacja TVN nie informuje, w jakich pasmach będą nadawane seriale.

Kto uwiedzie Borysa Szyca w nowym sezonie "Przepisu na życie"? Sprawdź już teraz!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje