Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1072
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót ojca

Tomasz Stockinger, który większości widzów kojarzy się z rolą doktora Pawła Lubicza w telenoweli "Klan", wystąpi gościnnie w nowym serialu obyczajowym TVN pt. "Przepis na życie".

Ujawniamy, że tym razem Tomasz Stockinger wcieli się w postać Cezarego, ojca Anki (Magdalena Kumorek) i męża Ireny (Dorota Kolak), który przed laty zniknął z ich życia w tajemniczych okolicznościach.

Reklama

Anka zobaczy go po raz pierwszy w życiu. Przeżyje lekki szok - tym bardziej że na jaw wyjdzie, iż jej ekscentryczna matka Irena - delikatnie mówiąc - mijała się z prawdą, gdy mówiła na jego temat.

Początkowo Cezaremu trudno będzie nakłonić Ankę do rozmowy, o zdobyciu zaufania już nie wspominając. Jego to jednak nie zrazi - za wszelką cenę postanowi pomóc córce w trudnej sytuacji życiowej.

Cezary da ostro popalić Andrzejowi (Piotr Adamczyk), który porzucił będącą w ciąży Ankę dla innej kobiety. Wpadnie też na pomysł kupienia dla niej auta. Czy zdoła przekonać tym do siebie Ankę?

" Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka "Przepisu na życie"? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w Świecie Seriali.pl

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger | Przepis na życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje