Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1072
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Poszło małżeństwo na wojenkę

Źycie to nie bajka, wiedzą o tym autorzy "Przepisu na życie". Postanowili więc w drugiej serii skomplikować losy Jerzego (Borys Szyc).

Serialowy szef kuchni po powrocie z Berlina będzie musiał walczyć o syna z byłą żoną. W tej roli zobaczymy Magdalenę Popławską, znaną telewidzom jako Agnieszkę Kornatowską z serialu "Usta usta".

Reklama

Ciekawe, czy Anka (Magdalena Kumorek) poczuje się zagrożona, kiedy teraz pojawi się Magda Popławska jako Elka Knappe? Przecież Jerzy od dawna był z nią w separacji. Zakochany w Ance postanowił wziąć z Elką rozwód i właśnie dlatego pojechał do Berlina. Tam była żona mieszka z synem Jankiem (Jan Cięciora) i jest właścicielką kilku restauracji.

Zanosi się, że bohater grany przez sympatycznego aktora będzie miał teraz spore kłopoty, bo Elka, prężna bizneswomen, podrze papiery rozwodowe i wykrzyczy mu prosto w twarz, że mają wspólne dziecko i wspólne interesy!

Z kolei Anna Samusionek zagra Kasię, która zauroczy się Andrzejem (Piotr Adamczyk), byłym mężem Anki. A co na to jego obecna partnerka, Beata (Maja Ostaszewska)?

Autorzy serialu nie chcą zdradzać, czy z tego zauroczenia Kasi Andrzejem będzie serialowy romans.

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Magdalena Popławska | Przepis na życie | Usta usta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje