Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1076
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Olszówka wplątana w miłosną intrygę!

Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", już za kilka dni wplątana zostanie w miłosną intrygę uknutą przez Rafała Cieszyńskiego, czyli Pawła Wolińskiego z "Na Wspólnej", i Lesława Żurka, czyli Wojtka z "Przyjaciółek". Trójka popularnych aktorów przygotowuje się do premiery farsy "Się kochamy", która odbędzie się w warszawskim Teatrze Kamienica już 8 września.

"Się kochamy" to opowieść o miłosnym trójkącie i przewrotności ludzkiej natury. Harry (Rafał Cieszyński) i Milt (Lesław Żurek) to dawni przyjaciele ze szkoły, którzy przypadkowo spotykają się po latach. Harry - nieszczęśliwy i rozczarowany swoim życiem - chce popełnić samobójstwo, Milt - zadowolony z tego, co dostał od losu - marzy, by pozbyć się żony i resztę życia spędzić u boku kochanki.

Reklama

Obaj panowie postanawiają  odmienić swój los. Milt wpada na pomysł, by żonę Ellen (Edyta Olszówka) pchnąć w ramiona przyjaciela... Misternie uknuta przez niego intryga okaże się jednak dość trudna do przeprowadzenia, bo Ellen nie będzie chciała wdać się w romans z Harrym, a Harry nie wykaże wystarczającego zainteresowania żoną kolegi. W końcu jednak coś między nimi zaiskrzy. Tyle, że Milta akurat rzuci kochanka, a on postanowi odzyskać żonę!

- "Się Kochamy" to przepiękna, a zarazem niezwykle mądra i dowcipna baśń dla dorosłych o ogromnym pragnieniu miłości. Pomimo tego, że tekst powstał prawie 50 lat temu, to zarówno teraz, jak i za kolejne 50 lat, będzie można w nim odnaleźć głęboko ukrytą prawdę o potrzebie bliskości drugiego człowieka - powiedział na wtorkowym spotkaniu z mediami reżyser spektaklu Dariusz Taraszkiewicz.

Farsa "Się kochamy" ("Luv") Murraya Schisgala była w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku jednym z największych hitów nowojorskiego Broadwayu. W sumie wystawiono ją wtedy aż 928 razy!

W warszawskim Teatrze Kamienica spektakl na długo przed premierą cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, a bilety na przedstawienia z Edytą Olszówką, Rafałem Cieszyńskim i Lesławem Żurkiem rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Olszówka | Rafał Cieszyński | Lesław Żurek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje