Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1072
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nudy nie będzie!

Już niedługo na ekranach pojawi się długo wyczekiwany, trzeci sezon serialu "Przepis na życie".

Jak potoczą się losy jego głównych bohaterów?Druga seria "Przepisu na życie" zakończyła się optymistycznie: Jerzy (Borys Szyc) dostał rozwód! Teraz jest wolny i może planować przyszłość z Anką (Magdalena Kumorek).

Reklama

Finałowa scena była naprawdę wzruszająca: zakochani całowali się skąpani w fontannie. Czy teraz będą już tylko żyć razem długo i szczęśliwie?


 Oby nie, bo serial stałby się nudny. A, jak zapowiada odtwórczyni głównej roli "Przepisu na życie", będzie wręcz przeciwnie, choć nie aż tak, jakby sobie tego życzyła.

- Gram matkę Polkę, która dzielnie mierzy się ze wszystkimi problemami. A fajnie byłoby troszeczkę 'popłynąć'. Zagrać np., jak miks alkoholi wypitych na jakiejś imprezie powoduje, że Anka traci przytomność. Obawiam się jednak, że to się nie wydarzy - mówi Magda Kumorek.

Aktorka obiecuje jednak, że wielbicielom "Przepisu na życie" mimo wszystko wrażeń nie zabraknie.

- Trzecia seria będzie miała naprawdę wartkie tempo i wiele zaskakujących sytuacji, pojawią się także nowe postaci - zachęca gwiazda.

Co czeka Ankę i Jerzego? - Naszym bohaterom nie będzie łatwo. Musimy się dotrzeć, więc polecą iskry - zdradza Kumorek.

- Mój bohater wreszcie wróci do kuchni, bo w poprzedniej serii niewiele gotował - dodaje zaś Borys Szyc. Możemy się zatem spodziewać, że znów na ekranie zrobi się smacznie.

A co czeka pozostałych bohaterów serialu, np. przezabawną parę Beatę (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk)? Tego możemy się tylko domyślać, bo zdjęcia do trzeciej serii produkcji ruszyły niedawno, a scenariusz owiany jest tajemnicą.

Może to i lepiej - z tym większą przyjemnością zasiądziemy przed telewizorami! Pierwsza i druga część "Przepisu na życie" skupiała blisko 3 mln. widzów. Jak wypadną najnowsze odcinki?


Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Magdalena Kumorek | Przepis na życie | seriale | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje