Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1120
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy konflikt w "Przepisie na życie"!

Smaki, kolory, humor, przyjaciele, miłość - to podstawowe składniki tego serialu. Jego bohaterowie zaserwowali widzom serpentynę przygód i emocji, które często brały górę nad rozumem. Z czego wynikało wiele nietuzinkowych historii... Ale w końcu przyszedł czas na deser. Przepis podamy już jesienią. Szef kuchni Anka Adamowicz poleca!

Poprzedni sezon serialu zakończył się dość niespodziewanie. Kiedy już wszyscy myśleli, że Jerzy wypowie sakramentalne "tak" i stanie się mężem pięknej pani psycholog Doroty, ten wybiegł z kościoła.

Zdał sobie sprawę, że życie może budować tylko u boku Anki i to ona jest jego największą miłością. Postanowił odszukać ukochaną we Włoszech. A to oznacza kolejne perypetie miłosne zakochanych.

Tym bardziej, że pewne osoby nie życzą najlepiej ich związkowi. Co więcej, Anka będzie musiała się zmierzyć z dalszymi przeciwnościami losu. Stoczy walkę o ukochaną restaurację - "Przepis". Po drugiej stronie ringu stanie Zuza (Magdalena Schejbal), córka Michała (Jan Englert), która będzie chciała przejąć restaurację.

Reklama

Beatka i Andrzej - u tej pary na pewno będzie ciekawie. Do ich na pozór ułożonego życia wkradnie się niezapowiedziany gość. Gość, który nie będzie chciał szybko zniknąć i który znakomicie się zadomowi w ich domu. Czy "ten trzeci" zburzy idyllę związku? Czy Andrzej zaakceptuje w domu męską konkurencję?

U Poli i Tadeusza dużo pozytywnych zmian. Pola jest w ciąży, a Tadeusz wraca do Warszawy po kuracji odbytej w Berlinie. Na szczęście stan jego zdrowia ulega znacznej poprawie. Dzięki temu będzie mógł w pełni poświęcić swój czas Poli, która na pewno będzie go teraz bardzo potrzebowała.

Premierowy sezon to nowe pytania i odpowiedzi także w przypadku najstarszych i najmłodszych bohaterów serialu. Seniorzy i młodzi - różni, a jednak podobni. Dla nich miłość, przyjaźń, sukces i porażka smakują tak samo, niezależnie od wieku. A ich losy niezmiennie układają się w różnobarwny portret życia, na który każdy z nich szuka swojego przepisu.

"Przepis na życie" od września w każdą niedzielę o 21.00 w TVN.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przepis na życie | seriale | Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy