Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1074
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy "czarny koń" stacji? Świetne wyniki!

"Przepis na życie" z dobrym wynikiem poprawił oglądalność stacji TVN. Będzie druga seria.

Reklama

Losy Anki Adamowicz śledziło aż 3. 17 miliona Polaków. Serial nadawany był w niedziele o godz 21:40. To idealna pora pod wieloma względami. Po pierwsze zaczynał się zaraz po zakończeniu "X Factora". Po drugie jedyną serialową konkurencję miał w postaci "Kości" na Polsacie (a to jednak inny typ seriali i inna widownia, więc obie produkcje nie wchodziły sobie za bardzo w paradę). Telewizja publiczna w tym czasie kąsała filmami na obu kanałach. Jak to z pasmami filmowymi bywa ich oglądalność zależała głównie od repertuaru.

Tak więc poza dwoma odcinkami o niższej oglądalności (święta i długi weekend) serial radził sobie świetnie. Zaczynał z poziomu poniżej 3 mln, aby na koniec dobić do poziomu 3,5 mln.

Największy jednak sukces "Przepisu na Życie", to profil widza. Idealnie zgodny z tym jak chce być postrzegany TVN. "Przepis... " oglądały kobiety w wieku 25-50 z dużych miast o wyższych zarobkach. Serial był zdecydowanym liderem oglądalności w swoim paśmie. Druga część przygód Anny już jesienią.

Dowiedz się więcej na temat: Przepis na życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje