Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nikt nie jest doskonały!

Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z „Przepisu na życie”, jest jedną z najlepszych polskich aktorek... komediowych. Potwierdza to kolejna premiera teatralna z jej udziałem – sztuka „Nikt nie jest doskonały”, którą od niedzieli można oglądać w stołecznym Teatrze Komedia.

Reklama

"Nikt nie jest doskonały" to zwariowana, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia opowiadająca o bardzo nudnym na pozór mężczyźnie piszącym płomienne romanse. W historii Leonarda (w tej roli Jan Jankowski, czyli Grzegorz z "Reguł gry") nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że nikt z jego otoczenia nie wie, iż jest autorem romantycznych powieści. Podpisuje się bowiem pod nimi jako... kobieta.

Kiedy redaktorka wydawnictwa (gra ją rewelacyjna w tej roli Edyta Olszówka) musi przygotować promocję powieści i zorganizować wywiady z autorką w radiu i telewizji oraz spotkania z czytelniczkami, prawda po prostu nie może nie wyjść na jaw! W dodatku Leonard jest do szaleństwa zakochany w redaktorce i nie wie, czy uda mu się zdobyć jej serce, gdy okaże się, że czasami przywdziewa damskie ciuszki, by nie zdradzić prawdziwej tożsamości autorki romansów. Nie wie też, jak na te niezwykłe przemiany zareaguje jego dorastająca córka (Marta Dąbrowska, czyli Kinga Walczyk z "Na dobre i na złe") i ekscentryczny ojciec (Wojciech Duryasz, czyli Karol z "Przepisu na życie).

- Gwarantujemy dwie godziny świetnej zabawy - zapewnia Edyta Olszówka.

- Motyw mężczyzny przebierającego się za kobietę znany jest w filmie i teatrze od lat. Nasza sztuka to Tootsie i Pani Doubtfire w jednym! - mówi aktorka.

Podczas uroczystej premiery komedii "Nikt nie jest doskonały" widzowie bawili się naprawdę wspaniale. Komiczne sytuacje i błyskotliwe dialogi oraz świetna obsada to największe atuty nowego spektaklu Teatru Komedia.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej fotorelację z niedzielnej premiery z udziałem Edyty Olszówki, Jana Jankowskiego, Marty Dąbrowskiej i Wojciecha Duryasza.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przepis na życie | Edyta Olszówka | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje