Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie przepada za komputerami i jest mało... wirtualna

Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", żartuje, że jest mało... wirtualna. Aktorka nie przepada za surfowaniem w sieci, nie ma swojego profilu na żadnym serwisie społecznościowym, a do komputera siada tylko po to, by sprawdzić pocztę...


Reklama


- Chyba jestem z innych czasów - mówi Edyta Olszówka.

Aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że bez problemu mogłaby obejść się bez komputera.

- Nawet przelewów bankowych nie robię przez internet, tylko latam na pocztę - śmieje się serialowa Pola z "Przepisu na życie".

Edyta nie może zrozumieć, na czym polega fenomen serwisów społecznościowych, które w ostatnich latach robią prawdziwą furorę. Mówi, że nie potrzebuje kilku tysięcy wirtualnych przyjaciół, bo tak naprawdę ma zaledwie kilkoro znajomych, których może nazwać przyjaciółmi.

- Dla mnie ważne jest spotkanie twarzą w twarz, a nie jakieś pisanie po wallach - mówi, dodając, że informowanie wszystkich, gdzie aktualnie jest, co akurat robi, jak spędza wolny czas i dokąd jedzie na wakacje, zabrałoby jej resztki prywatności, której - odkąd została aktorką - i tak ma bardzo niewiele.

Edyta Olszówka twierdzi, że jest uzależniona od telefonu komórkowego i ma o to do siebie ogromne pretensje. Nie chce uzależnić się też od komputerów!

- Prędzej otworzę książkę z poezją niż komputer. Nie byłabym w stanie siedzieć godzinami w internecie, bo po prostu byłoby mi na to szkoda czasu! - wyznała w wywiadzie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Olszówka | seriale | Przepis na życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje