Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1099
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mordercze zawody gwiazd

1900 metrów pływania, 90 kilometrów jazdy na rowerze i 21,1 kilometrów biegu - tak co roku wyglądają zawody triathlonu w Suszu. Wydawałoby się, że taki dystans mogą pokonać jedynie intensywnie trenujący sportowcy, ale okazuje się, że nie tylko. Aktorzy Magdalena Boczarska, Marcin Dorociński, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Waldemar Błaszczyk wzięli udział w Herbalife Susz Triathlon 2012.

Sportowego bakcyla złapało już kilka gwiazd, które zachęcone doświadczeniami kolegów po fachu, z ubiegłej edycji zawodów odwiedziły maraton tego roku.

Reklama

Aktorzy Magdalena Boczarska i Maciej Dorociński oraz prezenterzy telewizyjni Paulina Sykut i Maciej Dowbor zostali więc ambasadorami tegorocznych zmagań Herbalife Susz Triathlon. Cała czwórka przygotowywała się do zawodów już od początku roku. Wymagało to nie lada wysiłku, hartu ducha i sporych wyrzeczeń.

Piotr AdamczykTomasz Karolak, którzy uczestniczyli w zawodach w poprzednim roku, w tym również zdecydowali się wziąć w nich udział.

Waldemar Błaszczyk, który również brał udział w zawodach, przygotowywał się natomiast pod okiem mistrza olimpijskiego Jacka Wszoły.  - Trenowaliśmy bieganie dwa razy dziennie, i to tak intensywnie, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy schudłem 12 kilogramów. Wcześniej wydawało mi się, że jestem tak szczupły, że nie mam z czego, a jednak. Żona tylko załamywała ręce, że jest mnie coraz mniej w sensie postury  - opowiadał ze śmiechem aktor.

Atmosfera sportowa udzieliła się wszystkim dopingującym swoich faworytów gościom. I choć zawodnicy  mieli do pokonania palące słońce i rywali w drodze do mety, a zwycięzca pochodzący z dotarł do niej w ciągu zaledwie czterech godzin, wszyscy dzielnie pokonywali wyznaczone sobie dystanse.

Najlepiej wśród znanych osób wypadł dziennikarz Łukasz Grass, który zajął 42. miejsce. Marcin Dorociński uplasował się na 323. pozycji, a Magdalena Boczarska na 378.

Następny triathlon już za rok.


AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje