Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1082
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto pocieszy Ankę.... ?

SPOILER! Ledwo Anka (Magdalena Kumorek) zdąży pogodzić się z myślą, że odzyskała ojca, Cezary (Tomasz Stockinger) dostanie zawału i pożegna się z życiem.

Po nagłej jego śmierci Cezarego Anka, Irena (Dorota Kolak) i Mania (Aleksandra Radwańska) wpadną w rozpacz. Maciek (Lesław Żurek) zupełnie nie odnajdzie się w tej sytuacji. Okaże się fatalnym pocieszycielem, zupełnie pozbawionym empatii. Anka zorientuje się, że kompletnie nie może na nim polegać. Za to Jerzy (Borys Szyc) sprawdzi się w stu procentach. Zaskoczy Ankę, proponując jej udział w konkursie kulinarnym.

Reklama

Spowiedź Jerzego

W dniu pogrzebu Cezarego Irena poprosi córkę, by powiedziała kilka pożegnalnych słów. Anka z oporami, ale zgodzi się na to. Jakby tego było mało, były mąż Andrzej (Piotr Adamczyk) przyjdzie do niej po... poradę miłosną. Wkrótce również Jerzy będzie potrzebował pocieszenia. Wyzna Ance, że ma syna, który mieszka z matką w Berlinie. A któregoś dnia upije się z tęsknoty za jedynakiem Pech sprawi, że wtedy właśnie restaurację odwiedzi właścicielka. Anka jako jedyna nie straci zimnej krwi. Bezbłędnie pokieruje kuchnią, a Jerzego każe zamknąć w... chłodni. Jej pomysł okaże się skuteczny: Jerzy wytrzeźwieje i... odbierze gratulacje od właścicielki. Tego samego dnia szef kuchni zaprosi Ankę do opery. Randka skończy się u niego w mieszkaniu...


Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje