Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kim jest żona Lesława Żurka?

Lesław Żurek, czyli Maciej Błoński z "Przepisu na życie", został aktorem, by zaimponować dziewczynie, która zostawiła go dla... aktora.

Lesław Żurek marzył kiedyś o tym, by być ekonomistą. Gdy jednak odeszła od niego ukochana, a on dowiedział się, że u jej boku zastąpił go aktor, rzucił studia ekonomiczne i pomyślne zdał egzaminy do krakowskiej PWST. Chciał udowodnić byłej dziewczynie, że zostanie aktorem jest najprostszą sprawą na świecie.

Reklama

- Byłem młody i szalony - tłumaczył później w wywiadzie.

Studiowanie aktorstwa szybko wydało mu się mało poważne. Już po pierwszym roku miał zamiar wrócić na uczelnię, z której odszedł, aby kontynuować naukę ekonomii, ale w ostatniej chwili zrezygnował z realizacji tego planu, bo... zakochał się w koleżance ze szkoły teatralnej, kandydatce na aktorkę - Katarzynie Misiewicz. Na szczęście Kasia odwzajemniła uczucie Lesława i przyjęła jego oświadczyny. Dziś są małżeństwem z kilkuletnim stażem. Mają córkę Zuzię.

Katarzyna Misiewicz-Żurek, choć jest aktorką, nie zdobyła na razie takiej popularności, jaką ma jej mąż. Nie przejmuje się tym jednak, bo najważniejsza jest dla niej rodzina. Cieszy się z sukcesów Lesława, często towarzyszy mu na galowych premierach filmów, w których zagrał, trzyma kciuki za powodzenie kolejnych produkcji z jego udziałem. Oczywiście, uczestniczy w castingach, ale nie walczy o role, nie zależy jej, by grać za wszelką cenę.

Katarzyna Misiewicz-Żurek ma na swoim koncie udział w dziewięciu serialach. Debiutowała jako Elwira Radzińska w "Klanie", zagrała m.in. sekretarkę w "Samym życiu", Marzenę Dziedzic w "Na Wspólnej" i policjantkę w "M jak miłość". Ostatnio wcieliła się w znajomą Artura w "Prosto w serce". Kasia żartuje czasem, że najważniejszą rolą jej życia jest rola mamy. A Lesław Żurek potwierdza, że jego żona wywiązuje się z tej roli doskonale!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lesław Żurek | Przepis na życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje