Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Już nie tylko gotowanie, ale i... taniec

W nadchodzącym odcinku serialu "Przepis na życie" widzowie zobaczą już nie tylko kulinarne popisy bohaterów, ale i... taneczne. Akcja nabierze tępa, a losy bohaterów skrzyżują się w coraz bardziej zaskakujących konfiguracjach.

W restauracji zapanuje ogromne poruszenie w związku z nadchodzącą imprezą, na której czas umilać będą nie tylko wyśmienite trunki, ale również potrawy oraz... ogromny tort z wyskakującymi z niego tancerkami. Dobra zabawa gwarantowana, choć Anka wraz z Aldoną (Izabela Kapiasova) podpadną Jerzemu (Borys Szyc) za nieoczekiwane zastępstwo w kuchni. Czy choleryczny szef zrezygnuje z ich pracy? Czy może Anka (Magda Kumorek) w końcu zyska jego uznanie?

Reklama

W tym samym czasie Grochol (Paweł Marczuk) weźmie udział w konkursie tańca nowoczesnego. Mania (Aleksandra Radwańska) zrobi imprezę w domu. Jak to na "domówkach" bywa sytuacja wysmyknie się spod kontroli.

Anka pod domem spotyka opuszczającą imprezę Grubą (Dominika Gwit). Czuje, że coś się stało, wchodzi na górę, gdzie zastaje niezłe pobojowisko i pijaną córkę w łazience. Maciej przestraszony całą sytuacją ucieknie. Przerażona matka nie ma się do kogo zwrócić o pomoc. Po chwili namysłu dzwoni po byłego męża Andrzeja (Piotr Adamczyk).

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje