Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jerzy czy Maciek?

W finale "Przepisu na życie" Anka (Magdalena Kumorek) zadurzy się w Jerzym (Borys Szyc). Problem w tym, że Knape wyjedzie do Berlina. Na miejscu zostanie Maciek (Lesław Żurek)...

Nieoczekiwany wyjazd Jerzego dotknie Ankę do żywego. Szef kuchni w restauracji „Imbir” zapragnie być bliżej swojego syna

Reklama

Janka (Jan Cieciara), który mieszka z matką w Berlinie. Dla niego porzuci własne życie w Polsce i wyjedzie do Niemiec. Niestety, nie powie o tym Ance osobiście. Mało tego: niefortunny zbieg okoliczności sprawi, że nie uda im się nawet skontaktować przez telefon. Jakież będzie zdziwienie Anki, gdy pewnego dnia dowie się, że została... nowym szefem kuchni w „Imbirze”.

– A co z Jerzym? – zapyta zaskoczona menedżerkę Jolę (Marta Dąbrowska).

– Ależ on sam zrezygnował z pracy w naszej restauracji, a na swoje miejsce zaproponował właścicielce (Joanna Dark) właśnie ciebie! – usłyszy w odpowiedzi.

– A naszej szefowej spodobał się jego pomysł! I tym sposobem Anka dostanie awans. A przystojny architekt Maciek będzie obsypywał ją kwiatami w nadziei, że teraz, gdy rywal zniknął, wybierze właśnie jego... Czy tak się stanie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje