Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1082
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy w nowym serialu

10 grudnia telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu obyczajowego zatytułowanego "Przepis na życie". Jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2011 roku. Produkcja promowana jest jako historia o tym, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć naprawdę smakować życie i dodawać do niego nowych przypraw.

Główna bohaterka "Przepisu na życie" to Anka (Magdalena Kumorek) z pozoru typowa żona i matka. W pogoni za codziennymi obowiązkami zawodowymi oraz domowymi nie zauważyła, że do jej życia wkradła się nuda, a u boku jej męża Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska).

Reklama

I nagle nieoczekiwanie przychodzi ten dzień, kiedy jej codzienność rozpada się w drobny mak jak porcelanowa filiżanka. Na szczęście u boki Anki jest jej nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i mama Irena (Dorota Kolak), które nie pozwolą jej płakać nad rozlanym mlekiem.

Przypadek sprawi, że Anka zacznie pracować w restauracji, odkrywając w sobie pasję i talent do gotowania. Czy kobieta, poznając sekrety kuchni, odnajdzie drogę do własnego serca?

- 'Przepis na życie' to opowieść o tym, że smaku naszej codzienności dodaje pasja, bowiem wkładając w to, co robimy serce i cząstkę siebie, przestajemy być przeciętni, a stajemy się wyjątkowi. Nasza bohaterka ucząc się gotowania nauczy się szczęśliwego, smacznego życia. Mam nadzieję, że widzowie będą trzymać kciuki, aby jej się udało - powiedział Dariusz Gąsiorowski, producent i Dyrektor Działu Produkcji Fabularnych TVN.

Serial reżyseruje Michał Rogalski, autorem zdjęć jest Paweł Flis.

Obecnie trwają zdjęcia do pierwszej serii produkcji. "Przepis na życie" jest realizowany według oryginalnego scenariusza, którego autorką jest popularna aktorka - Agnieszka Pilaszewska.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje