Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1072
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Gwiazdy na premierze "Sztosu 2"

Kiedy w 1997 roku na ekrany polskich kin wchodził film "Sztos", Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", był na pierwszym roku Akademii Teatralnej. Obejrzał wtedy komedię Olafa Lubaszenki i żałował, że nie mógł w niej zagrać.

Gdy rok temu Olaf Lubaszenko przygotowywał się do realizacji drugiej części "Sztosu", Borys Szyc był już jednym z najchętniej angażowanych do filmów aktorów w Polsce. Nie wahał się jednak nawet przez chwilę, kiedy reżyser zaproponował mu główną rolę w "Sztosie 2". W czwartek odbyła się uroczysta premiera kontynuacji kultowej komedii Olafa.

Reklama

"Sztos 2" to rozgrywająca się w grudniu 1981 roku zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Opowiada o tym, jak podrywa się dziewczyny na dużego fiata i baluje do białego rana, jakie miłosne katastrofy mogą przydarzyć się zbyt pewnym siebie facetom oraz jak prowadzić... nielegalne interesy.

Olafowi Lubaszence udało się pozyskać do swojego najnowszego projektu niemal same wielkie gwiazdy. Obok Szyca w "Sztosie 2" grają m.in. Cezary Pazura, czyli Wiktor z "Facetów do wzięcia", Bogusław Linda, czyli Jan Tarnowski z "Ratowników", Jan Nowicki, czyli Remigiusz Pawłow w "Układu warszawskiego", Edward Linde, czyli Roman Załuski z "Klubu szalonych dziewic", i Bartłomiej Topa, czyli Janek Zaborowski ze "Szpilek na Giewoncie".

Wszyscy odtwórcy głównych ról w filmie uświetnili swoją obecnością premierowy pokaz "Sztosu 2". W Multikinie Złote Tarasy zjawili się też fani komedii Lubaszenki z 1997 roku, którzy chcieli osobiście przekonać się, jak potoczyły się losy bohaterów filmu, którym przed laty Olaf debiutował jako reżyser. Na widowni dostrzegliśmy Katarzynę Zielińską, czyli Martę Walawską z "Barw szczęścia", Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka, czyli Małgosię Jantar z "Życia nad rozlewiskiem" i Jacka z "Reguł gry", Dorotę Chotecką i Radosława Pazurę, czyli Krystynę Więcławską z "Rancza" i Leszka Pruskiego z "Linii życia", Annę Samusionek, czyli Teresę Piontek z "Czasu honoru", Aleksandrę Kisio, czyli Gośkę Figurę z "Prosto w serce", oraz Ilonę Łepkowską.

Najnowsza komedia Olafa Lubaszenki trafia na ekrany już dzisiaj, 20 stycznia. Zanim wybierzecie się do kina, zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak gwiazdy, które przyszły na premierę "Sztosu 2", prezentowały się w czwartek na czerwonym dywanie.

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje