Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1074
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy na mecie Herbalife Triathlon Gdynia 2013

Aktorzy Borys Szyc, czyli Jerzy Knappe z "Przepisu na życie", Maciej Stuhr, czyli podkomisarz Artur Banaś z "Gliny" i Robert Rozmus, czyli Mariusz Kwiatkowski z "M jak miłość" oraz dziennikarz Piotr Kraśko, wraz z ponad tysiącem uczestników ukończyli w niedzielę Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Do pokonania było łącznie ponad 110 km. Zawody wygrał Ukrainiec Viktor Zemstev z czasem 4 godz. , 1 min i 29 sekund.


Reklama


Triathlon to kombinacja trzech dyscyplin. Uczestnicy niedzielnych zawodów początkowo płynęli w morzu 1,9 km, jechali rowerem 90 km i biegli 21,1 km.

Ambasadorami tegorocznych zawodów byli Maciej Stuhr, Borys Szyc, Piotr Kraśko i Robert Rozmus. Każdy z nich ukończył triathlon. Najlepszy wynik miał Robert Rozmus. Dobiegł do mety z czasem 5h., 13 min i 52 s.

- Wydaje mi się, że ten czas, jak na premierę, jest dobry. Jestem bardzo szczęśliwy. To jest fantastyczna impreza. Widzowie wspaniale nam dopingowali, to jest dla mnie przygoda życia. Jestem pod wrażeniem - powiedział Rozmus zaraz po minięciu mety.

W niedzielnych zawodach wzięli udział także m.in. aktorzy Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", Bartłomiej Topa, czyli Janek Duda-Grosz ze "Szpilek na Giewoncie" czyMarcin Dorociński, czyli Wiktor Okulickiz "Głębokiej wody" i dziennikarz Maciej Dowbor, który dobiegł na metę jako pierwszy ze startujących gwiazd. Jego czas to 4 godz., 47 min i 32s.

Rodzinny doping miał Maciej Stuhr. Do Gdyni przyjechali wraz z nim rodzice, partnerka i córka. - Jestem dumny z syna, przygotowywał się do tej premiery przez dziesięć miesięcy, jak do żadnej innej. Jestem tu od rana. Organizacja jest wspaniała. Ogromny entuzjazm jest w tych wszystkich ludziach. Szalenie mnie to podbudowuje - powiedział Jerzy Stuhr.

Ostatni z ambasadorów dobiegł Borys Szyc z czasem 6 godz., 58 min i 14 s. Na aktora na mecie czekała córka Sonia. Także Tomasz Karolak mógł liczyć na obecność córki na mecie. Aktor dobiegł jako ostatni z gwiazd. Jego czas to 7 godz., 9 min i 27 s.

Herbalife Triathlon po raz pierwszy odbył się w Gdyni. Do tej pory jego uczestnicy ścigali się w Suszu. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z dopingu gdynian, którzy do samego końca tłumnie wspierali uczestników.


Dominika Gwit (PAP Life)

 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje