Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dominika Gwit zaskoczyła metamorfozą po dwóch miesiącach kwarantanny!

Dominika Gwit opublikowała w sieci swoje nowe zdjęcie, chwaląc się przy tym metamorfozą. Aktorka czuje się już gotowa na lato. "Jestem jak nowa" - pisze zadowolona.

Dominika Gwit w ostatnich miesiącach mierzyła się z podobnymi problemami, jak wiele innych kobiet w Polsce. Ponieważ wszelkie zakłady fryzjerskie i kosmetyczne zostały zamknięte 1 kwietnia, przez długi czas mogła dbać o siebie tylko samodzielnie. W końcu 18 maja salony mogły się otworzyć. 

Reklama

Zainteresowanie usługami fryzjerskimi czy kosmetycznymi okazało się jednak tak duże, że niektórzy na umówioną wizytę wciąż muszą czekać. Dominice Gwit udało się wybrać do kosmetyczki i fryzjera dopiero teraz. Po wszystkim pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą.

"No to się odgruzowałam. Włosy zrobione, pazury i brwi zrobione, rzęski zrobione. Jestem zrobiona na lato! Całuję was wszystkich! Jestem jak nowa" - napisała radośnie na Instagramie.
Metamorfoza aktorki nie przeszła bez echa. Pod jej fotografią spod zakładu fryzjerskiego pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy. 

"Wow! Wyglądasz super", "Domi, jesteś super! Włoski prima sort! Pazurki, rzęski... Oby każda kobietka tak dbała o siebie", "Fajna fryzurka! Piękna kobieta", "Śliczny kolor włosów", "Twoja siła i energia emanują... Super" - zachwycają się fani.

Autor: Maria Staroń 

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje