Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1072
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy to nowa dziewczyna Adamczyka?

Czyżby Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie", znów był zakochany? Wszystko wskazuje na to, że tak! Zdjęcia, które znajdziecie w naszej galerii, są na to najlepszym dowodem...

Reklama

Jest piękną, wysoką blondynką o ujmującym uśmiechu i uwodzicielskim spojrzeniu. Tylko tyle na razie wiadomo o dziewczynie, z którą Piotr Adamczyk pojawił się w poniedziałek na jednej z imprez w Warszawie. Czule obejmował swoją partnerkę, służył jej ramieniem i wpatrywał się w nią jak w obrazek.

"To musi być miłość!" - szeptano na widok przystojnego aktora i jego ślicznej towarzyszki.

Piotr Adamczyk najwyraźniej zapomniał już o swojej poprzedniej dziewczynie, którą - przypomnijmy - była Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem". U boku blondynki, z którą widziano go w poniedziałek na stołecznych salonach, wygląda na bardzo szczęśliwego. Sprawia wrażenie mężczyzny, który wreszcie spotkał swoją drugą połówkę.

Dotychczasowe związki Piotra nie były bardzo trwałe. Przed laty spotykał się przez pewien czas z Agnieszką Wagner, czyli Izabelą Gordon z "Barw szczęścia", później widywano go w towarzystwie modelki Magdy Fabiańskiej, w końcu zakochał się w Ani Czartoryskiej. Żaden z tych związków nie przetrwał jednak próby czasu.

Ostatnie miesiące Piotr spędzał przede wszystkim na planie "Przepisu na życie". Teraz, gdy zakończyły się zdjęcia do drugiej części serialu, ma wreszcie czas, by zająć się własnym życiem i... piękną blondynką, z którą właśnie po raz pierwszy pokazał się publicznie.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje