Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1072
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy to już miłość?

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie", powoli zapomina o swym zakończonym niedawno małżeństwie i jest już gotowy na nową miłość. Podobno miejsce w jego sercu zwolnione przez Kate Rozz zajęła... Weronika Rosati, czyli Maria z "Hotelu 52".


Reklama


Piotr Adamczyk spotyka się z Weroniką Rosati! Ta wiadomość lotem błyskawicy obiega właśnie stołeczne salony i jest jednym z najgorętszych niusów ostatnich dni.

Dowodem zażyłości pomiędzy Piotrem i Weroniką mają być zrobione im podczas sekretnej randki zdjęcia, które opublikował jeden z dwutygodników, i z których jasno wynika, że aktorską parę łączy coś więcej niż tylko dobra znajomość...

Po tym, jak okazało się, że trwające zaledwie kilka miesięcy małżeństwo Piotra Adamczyka z Kate Rozz było pomyłką i zakończyło się z wielkim hukiem na oczach całej Polski, aktor na pewien czas zniknął z życia towarzyskiego i z dala od fleszy próbował leczyć złamane serce.

Nie pojawiał się na bankietach, nie udzielał wywiadów... Cały swój wolny czas poświęcał na intensywne przygotowania do startu w triathlonie i na... przeprowadzkę ze swojego kawalerskiego lokum do nowego apartamentu w centrum Warszawy. Powoli zapominał o żonie, która po rozstaniu z nim wróciła do Paryża, gdzie mieszka na stałe.

Ostatnio Piotr Adamczyk rozpoczął zdjęcia do nowego filmu Piotra Wereśniaka "Wkręceni" (gra w nim główną rolę) i zaczął znowu wierzyć, że może jeszcze być szczęśliwy.

Czy Weronika Rosati, z którą spotyka się podobno od kilku tygodni, na dłużej zagości w jego sercu i życiu?

Oboje mają za sobą nieudane związki, oboje są "do wzięcia" i oboje po prostu chcą być kochani... Nic nie stoi na przeszkodzie, by choć spróbowali razem iść przez życie. Czas pokaże, jak rozwinie się ich znajomość.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje